Esra Erol 3 Eylül 2018 Berika Demir Kimdir Bilgileri İnstagramı

Esra Erol 3 Eylül 2018 Berika Demir Kimdir Bilgileri Video… Esra Erol yeni sezona bomba gibi başladı. 3 eylül 2018 pazartesiden itibaren hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanacak olan Esra Erol ekranlardaki yerini aldı. İki aylık bir aradan sonra Esra Erol programı açtı. Koridoru yaptırdıklarını dükkan yeni diyerek esprili bir dille söyledi.

3 eylül pazartesi 2018 Esra Erolda programı yayına başladı. Esra Erolda yeni sezonunda bazı değişiklikler var. Bu sezon yeni bir halk jürisi var programda. Önceki sezon jüri koltuğunda gelin ve damat adayları yer alıyordu yine. Bu sezon yeni yüzler yer alıyor. Tamamen halktan oluşan insanlar yorum yapacak olaylara.

Esra Erolun ilk konuğu Sevgi Hanım. 4.5 aylık hamile. Tanışıp sevdiği bir adamla evleniyor. Ancak evlendiği adamın kendini dolandırmak için onunla evlendiğini  bilmiyordu. Sevgi Doğan Esra Erola başvurdu çünkü eşini ifşa ederek başka kişilerin zarar görmesini engellemek istiyor.

Esra Erol 3 eylül pazartesi diğer bir konuğu da Doktor Adayı Berika Demir. Berika Demir bir tıp öğrencisi. Sosyal medyada fenomen olan bu genç ve güzel kadın kimdir? Neden bu kadar meşhur oldu?  Berika Demir sosyal medyada paylaştığı resimlerle ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekti.

Berika Demir çok güzel bir kadın ve resimleri de çok dikkat çekici. Ama sadece güzelliğini sergilemek için kullanmıyor sosyal medyayı. Onu farklı kılanda bu. Berika Demir sosyal medya üzerinden kazandığı para ile öğrencilere burs veriyor. 1 yılda 50 öğrenciye burs veren Berika Demir bu işi ilerletmek daha çok öğrenciye destek olmayı planlıyor.

Berika Demir sosyal medya hesabını takip etmek isterseniz… https://www.instagram.com/drberikademir/ İnstagramdaki adı drberikademir

Esra Erol ekrana bağlanmak için 0212 975 25 25

Esra Erol Whatsapp numarası; 0545 746 25 25

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2018