Esra Erol Başvuru İletişim Telefon Numarası Whatsapp Hattı (Atv Yeni Sezon) 2021

Atv ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile merak konusu olan Esra Erol yeni sezonda yep yeni programı ile ekrana geliyor. Esra Erol yeni programda evlilik yok ama hayatın başka gerçekleri var, bu yüzden Esra Erol için Başvuru İletişim Telefon Numarasını merak edenler Whatsapp Hattı (Atv Yeni Sezon) 2019-2020 de yeni bilgileri sizlere sunmak istiyoruz.

Yeni sezonda Esra Erol neler yapıyor, Aslında program o kadar genişledi ki ne yaptığını bilmek de güçleşti. Bir bakıyoruz yardıma muhtaç birisi var bir sonraki konuk anne yada babasını kaybetmiş biri bir sonraki kaza geçirmiş yaralanmış.. Kısacası hayatın tüm gerçeklerini Esra Erol yeni programı için Atv de toplamış. 2019-2020 sezonunda Atv de devam edecek olan Esra Erola ait iletişim bilgilerini aşağıya yazdık..

Peki Esra Erol Başvuru İletişim Telefon Numarası nedir canlı yayından Esra Erola nasıl bağlanılır hangi numaralardan Esra Erola ihbar veya bilgi sunulabilir tüm bilgileri EsraErol ekibine kaydettirmek canlı yayınlanan programa katılmak için hangi iletişim numaraları var hemen yazalım sizlere..

Esra Erolun Programı ATV ekranlarında yayınlanıyor ve benzerlerine göre ayrı bir  havası var. Hafta içi her gün saat 16.00 da izlediğimiz Esra Erola zaman zaman tanıdığımız ekran yüzleri de dahil oluyor. Esra Erol yardıma ihtiyacı olan kişilerin eksiklerini maddi ve manevi olarak karşılamaya çalışacak ve bunu sosyal sorumluluk projelerine destek olacak şekilde yapacak. Bu konuda oldukça hassas olan başarılı sunucu Esra Erol gönülleri fethetmeye de devam ediyor.

Esra Erol Başvuru İletişim Telefon Numarası Whatsapp Hattı (Atv Yeni Sezon) 2019-2020 sezonunda da Atv de devam ediyor kaldığı yerden. Sizlerde merak ettiğiniz her şeyi sorabilir Esra Erola telefonla veya iletişim araçları ile bağlanabilirsiniz.. Aşağıda vereceğimiz whatshapp ihbar hattı ve telefon ile iletişim numaralarında mesai saatleri içerisinde ve program esnasınca arayabilir ve söylemek istediklerinizi görevli sorumlu kişilere yazdırabilirsiniz.

Esra Erol İletişim Telefon Numarası Esra Erol Programa Katılma Başvuru Numaraları Esra Erol Whatsapp İhbar Hattı Numarası Esra Erola mail de yazabilirsiniz.. Esra Erol Programı için arayacağınız güncel telefon numaraları ve whatshapp ihbar hattı telefonları:
0212 975 05 05
0545 975 05 06 

Esra Erol Başvurusu yeni programa canlı bağlanmak için İletişim Telefon Numarası wattsapp hattı veya emaille de ulaşabilirsiniz. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Not: Sayfamız Esra Erol resmi sayfası değildir, sadece iletişim amacıyla telefon ve Whatsapp Hattını sizlere burada sunuyoruz.

Esra Erol Başvuru İletişim Telefon Numarası Whatsapp Hattı (Atv Yeni Sezon) 2019-2020 yeni sezonda sizlerle buluşmaya kaldığı yerden devam ediyor. Merak ettiğiniz herşeyi aşağı yazabilirsiniz.. Şimdiden teşekkürler.. Telefon: 0212 975 05 05
Whatsapp: 0545 975 05 06

Esra Erol Başvuru İletişim Telefon Numarası Whatsapp Hattı (Atv Yeni Sezon) 2019-2020 yeni sezonda Yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Yorum 507

 1. Hülya Yıldız says:

  Merhaba Esra hanım ciddi bir olayimiz var ve yardiminiza ihtiyacim var lütfen bana ulaşın acil lütfen

 2. MUHAMMED KOÇAK says:

  Esrahanım ben size yazdım cevap gelmedi esrahanım size ulaşmak istiyorum esrahanım buyurursanız yayına gelmek isterim benim numara05315833460 lütfen ararmanızı istiyorum

 3. MUHAMMED KOÇAK says:

  Esrahanım ben size watsapdan yazdım cevap. Gelmedi esrahanım size ulaşmak istiyorum görüsmek istiyorum buyursanız yayında gelmek isterim benim numara 05315833460 lütfen aramanızıda istiyorum hayırlı günler?

 4. Emriye Türkay telefonum 05359727128 says:

  Merhaba Esra abla ben Emriye iyi yayınlar babaannem yatalak hasta yürümüyor ona bir tane tekerlekli sandalye istiyorum

 5. Emriye Türkay says:

  Merhaba Esra abla ben Emriye iyi yayınlar babaannem yatalak hasta yürümüyor ona bir tane tekerlekli sandalye istiyorum

 6. ABDULLAH ÜREN says:

  Merhaba esra abla 1990 yılında mersin devlet hastansinde annem vefat etti annem vefat etmeden 3 saat önce 1 kız bebek dünyaya getirir babam annemin naaşını mersindeki akrabalrın kendi aralarında topladığı para ile 1 arac kiralayıp şırnak uludere ışıkveren köyüne gider ben 9 yaşındaydım babam o tarihlerde bebeğin annemle beraber öldüğünü söylüyor2017 de bana kardeşimin
  Yaşadığını idda ediyor hikaye uzun ablacım 5 ekim deki pıroğramında dedinizki bu pıroğramı yapma amacım çaresiz insanların sesi olmak. abla hem beni hem yaşlı babamı bu vijdan azabından kurtar ALLAH simdiden sizi ve ailenizi her türlü sıkıntılardan korusun. Telefon numaram 0536 500 09 01. 4 çoğum var sırf sizin pıroğrama gelmek için işi bıraktım ne olur beni en kısa zamanda pıroğrama kabul edin çünkü çalışmak zorundayım. Adresim pınarlı mah beyza sok no 24 aksu antalya

Exit mobile version