Esra Erol Caner Berke Arasında Neler Oldu Boşandılar Mı?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Esra Erol Caner Berke Arasında Neler Oldu Boşandılar Mı? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Esra Erol Caner Berke Arasında Neler Oldu Boşandılar Mı? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Esra Erol Caner Berke Arasında Neler Oldu Boşandılar Mı?.. Esra Erolda Caner ve Berke yılın düğünü olarak ünlenmişti. Caner ve Berke kısa süre önce ayrılık kararı almıştı. Düğün öncesinde ve sonrasında sürekli Esra Erola çıkan ve tanınan Caner Berke çifti ayrılık kararı alınca Esra Erola çıktı.

Caner Esra Erolda programına çıktı ve Berke ile olan her şeyi anlattı. Berke mahkeme de kendine iftira attığını beni evde aç bıraktı doğalgaz bağlatmadı dedi diyor. Beni dövdü diye şahitlik yapar mısın diye 4 yıl önceki ilişkimi bile bulmuş dedi canlı yayında Caner. Caner  canlı yayında her şeyi anlatıyor.

Berke’nin çocukluk arkadaşı Pınar bile Berke’nin lüks düşkünü olduğunu Caner’e bulaşma dedik demiş. Caner canlı yayında kendini parçaladı çok sinirlendi.  Esra Erolda çalışan Caner’in maaşına bile tedbir koyduruyor ve Canere 400 milyar tazminat davası açtığını söyledi.

https://www.youtube.com/watch?v=BvFngT1u9jg

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Esra Erol Caner Berke Arasında Neler Oldu Boşandılar Mı? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2017