Esra Erol Evlilik Programı Bitince Yeni Sezonda Ne Yapacak 2017 2018

Esra Erol Evlilik Programı Bitince Yeni Sezonda Ne Yapacak 2017 2018… Esra Erol evlilik programlarının mimarı olarak bilinir. Yıllarını verdi bu işe ve evlendirirken aynı zamanda başka işlerde yaptı. Hem sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdi hem küs olanları barıştı hem de annesinden babasından ayrı olan çocukları anne babasına kavuşturdu.

Esra Erol samimi sıcak tavırlarıyla ekranlarda her zaman sevilen ve güvenilir bir insan oldu. Evlilik programı da yıllardır çok beğeniliyor izlenme oranlarını sizlerle aşağıda paylaşacağız bunuda anlayacaksınız. Esra Erol evlilik programını daha çok devam ettirirdi ancak çıkan Khk bildirimi ile bitme ihtimali oluştu. Çıkan KHK ile haftasonu evlilik programı bitirildi söylentileri çıktı ancak çıkan bildirim detaylarında evlilik programlarının kaldırılmadığı anlaşıldı.

Pazartesi tekrar başlamıştı evlilik programları. Ancak Esra Erol zaten Khk çıkmadan önce de sezon sonunda evlilik programını bırakacağını söylemişti. Çünkü Esra Erol yıllardır emek verdiği programın böyle ucuzlatılmasına ve laf söylenmesine gelemediğini açıklamıştı. Esra Erol yaptığı açıklamada şöyle diyordu;’Sayın Numan Kurtulmuş, bitirin şu programları siz de kurtulun ben de kurtulayım. Artık çok yoruldum. Sezon sonuna kadar devam edeceğim, sonra da programı bitireceğim”

Esra EROL son hafta reyting durumu;

Esra Erol 4 Mayıs 2017 11. Sırada

Esra Erol 3 Mayıs 2017 10. Sırada

Esra Erol 2 Mayıs 2017 12. Sırada

Esra Erol 1 Mayıs 2017 12. Sırada

Esra Erol ve diğer evlilik programlarının reytingleri de çok düşük değil. Çoğu dizi ve programdan daha iyi reyting alıyorlar. Ama yeni sezonda kanallar evlilik programı yapmayacak. Yeni sezonda evlilik programı olmayacağına göre Esra Erol ne yapacak? Esra Erolun bu konuda henüz net bir kararı yok. Ancak bir teklif geldi hemen Esra Erola.

10 yıldır ekranlarda evlilik programı sunan Esra Erol’a Şahan Gökbakar film teklifi yaptı. Şahan Gökbakara sosyal medyadan”hemen film çekeriz sana, bence çok iyi oynarsın var yetenek vaaar” yazdı. Esra Erol ne karar verir bilemeyiz ama biz onu ekranlarda görmek istiyoruz.

Esra Erol 2017 2018 sezonunda hangi dizi film veya program ile ekranlarda olacak? Tüm güncel bilgileri sizlerle paylaşacağız.

YORUMLAR

  1. Bence kesinlikle evlilik programına devam etmeliydi pamuk ve tarık çok uyumlu en azından onlar o programda evlensin

  2. Hemen kaldırılmalı evlilik programında samimiyse kız kardeşi bekardı hemde 30 kusur yaşındaydı programında evlendirseydi ya. Ne samimiyeti ya Esra erollll….

  3. çok iyi olur evlilik programları biran önce kaldırılmalı

    1. Evlilik boğramları bitmesin hanki çaday da yaşıyoruz Avrupalıların haklı çıkaracaksınız geri kalmayın ilerleyin bakmayan bakmasın

      1. Hacer…sen çok geri almışsın…evlendirme programı çok mu seni ileriye götürdü….heee

    2. Bence de kaldırılmalı, toplumu çok bozuyor, insanlar sıkıntıdan seyrediyor özellikle yaşı küçükler için cok zararlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.