Esra Erol Final mi Yapacak Bitecek mi, 2019-2020 Sezonunda Devam Edecek mi?

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol’da 2019 Mayıs ayında sezon finali yaparak yaz tatiline girecek ve ardından yeni sezonda 2019-2020 sezonunda eylül ayında tekrardan ATV ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Birçok izleyici Esra Erol’un hayranı olduğu için Esra Erol bitecek mi final olacak mı yeni sezonda Esra Erol yayınlanacak mı hangi formatta ekrana gelecek gibi sorular çok merak ediliyor. Biz de bu sayfamızda Esra Erol’la programı ile ilgili detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bildiğiniz gibi Esra Erol izdivaç programları ile halk tarafından tanınmış çok sevilmiş ve uzun yıllardır da ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşan kendine özgü sunumu ve avukatları ile birlikte sorunların çözüm noktasında irdeleyen herkesin sevip saydığı bir program türüdür. Esra Erol hitabet kabiliyetinin yanı sıra kadınların yanında almış olduğu tavrı ile da oldukça sevilip beğeniliyor ve özellikle kadınlar tarafından çok izleniyor. Peki Esra Erol yeni sezonda Atv’de devam edecek mi yoksa programı final yapıp bitecek mi?

Elbette Esra Erol’un biteceğini biz kesinlikle düşünmüyoruz. Çünkü Esra Erol gibi programlar izleyici bulduğu için kolay kolay bitmez final olmaz. Esra Erol’u bitirecek tek şey hamile olması veya sağlığı ile ilgili bir sorun olması ki inşallah sağlıkla ilgili bir sıkıntı da olmaz. Esra Erol ATV ekranlarındaki programı oldukça iyi reytingler almaya devam ederken gelecek sezonda devam edeceğini garantisini almış gibi görünüyor. Haber kuşağı öncesindeki bir programa göre oldukça iyi reytingler alan Esra Erol 2019 sezonunda olduğu gibi 2020 sezonunda da yine Atv’de ekrana gelmeye devam edecek.

Yapılan sözleşme gereği Esra Erol haftada her gün program yapmaya ve izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Esra Erol eşiyle birlikte hazırlayıp sunmuş olduğu Esra Erol’da programıyla hem ATV ekranlarına reklam pastasından büyük pay kazandırırken hem de programı sürekli göz önünde büyük bir izleyici kitlesi tarafından beğeniyle izleniyor. Bu nedenle Esra Erol final mi yapacak sezon finali mi yapacak yerine Esra Erol yeni sezonda nasıl bir program ile karşınıza gelecek? 2019-2020 sezonunda Esra Erol’un formatı değişecek mi izdivaç evlilik programı şekline dönüşecek mi gibi sorular sorsak daha yerinde gibi görünüyor.

Esra Erol’da programının yeni sezonda devam edip etmeyeceğini şimdiden devam edecek şeklinde belirtebiliriz. Ancak Esra Erol programın sadeliği nedeniyle son haftalarda oldukça reyting kaybetmiş gözüküyor. Rakibi olan Zuhal topal’a ve Müge Anlı gibi programlara göre oldukça geride kalan Esra Erol mutlaka bir şeyleri değiştirmek yada geliştirmek zorunda. Çünkü program aynı akışta devam ettiği müddetçe izleyici kaybediyor veya yeni başlayan dizilerle programlar Esra Erol’dan izleyici çekebiliyor.

Bu nedenle Esra Erol’un 2019-2020 sezonunda daha yüksek reytingler alarak devam edebilmesi için mutlaka bazı düzenlemelerin şart olduğunu düşünüyorum. Sizler de Esra Erol hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, programının geliştirilmesi hakkındaki fikrinizi belirtebilirsiniz. Esra Erol programına başvuru katılan veya iletişim bilgilerini öğrenmek için tıklayın>>> Esra Erol başvuru iletişim WhatsApp hattı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Esra Erol Final mi Yapacak Bitecek mi, 2019-2020 Sezonunda Devam Edecek mi? (4 Yorum)

Eklenme Tarihi: 23 Mart 2019