Esra Erol Reşitin Annesi Leyla Atay Mı Leyla Atay Bulundu Mu Konuştu Mu

Esra Erol Reşitin Annesi Leyla Atay Mı Leyla Atay Bulundu Mu Konuştu Mu… Esra Erolda bir olay 1 aydır sürüyor. Olay o kadar karışık ki çıkan her şey farklı bir şey anlatıyor ve konu yavaş yavaş açıklığa kavuşuyor. Esra Erola gerçek annesini bulmak için başvuran Reşit Ongun sayesinde araştırılmaya başlanan konu hala devam ediyor.

1984 te Adana Meydan Hastanesinde doğduğu bilinen ve hemen ardından evlatlık olarak yeni bir aileye verilen Reşit Ongun biyolojik annesi bilmek istiyor. Evlatlık verildiği annesi ile birlikte canlı yayında gelecek haberleri merakla bekliyorlar.

Leyla Atay Reşit’in de öz annesi diye düşünürken Leyla Atay hakkında çıkan yeni ihbarlar da kan dondurmaya devam ediyor. Kadın olanları şöyle anlattı; 13 yaşında olan ve bekarken hamile kadın karın ağrısıyla doktora gittiğini ve kayıt yaptırmadan başka bir yere kürtaja gittiğini söyledi.

Leya Atay bana çocuğu doğurmak istersem yardım edebileceğini ve ilerde bebeği yeni bir aileye verebileceğini söyledi. Ama ben kabul etmedim. Kürtaj oldum benim 1 aylık zannettiğim bebek 5.5 aylıkmış bu yüzden aldırmak istemedim ama kürtaj yarım kaldı diyerek iki kürtaj oldum bebeği aldırdım diyerek açıklama yaptı.

https://www.youtube.com/watch?v=QNzCh9bxil8

https://www.youtube.com/watch?v=6ADzmV8qfUw

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Kasım 2017