Esra Erol Yeni Sezon Formatı Nasıl, Programa Konuk Olmak için Ne Gerekiyor?

Esra Erol Yeni Sezon Formatı Nasıl, Programa Konuk Olmak için Ne Gerekiyor? Esra Erol yeni sezonda Atv de programına kaldığı yerden devam ediyor.  Esra Erol Atv de yıllardır program yapıyor ve evlilik programlarının en ünlü ismi. Ancak evlilik programları yasaklanınca programın formatı da değişti.

Esra Erol geçtiğimiz sezonda devam ettiği programda küsler barışıyor, cinayetler ya da kayıp çocuklar insanlar sorunları çözülüyor. Biraz Müge Anlı’nın programı tadında olan Esra Erol’da yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek. Esra Erol’da 2018 2019 yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı.

Esra Erol tanıtım fragmanında Sizleri bu ekranda hayatın öyküsünü birlikte yazmaya davet ediyorum diyor. Farklı insanlar, farklı hayatlar ve farklı öykülerle yeni sezona da bomba gibi başlayacak ve sezon boyunca iddaalı bir program yapacak eminiz. Esra Erol 2018 2019 yeni sezonunda da kendisine başarılar diliyoruz.

2018-2019 Esra Erol Atv Yeni Sezon Tarihi Ne Zaman

Esra Erolda programı 3 eylül pazartesiden itibaren Atv de yayınlanmaya devam edecek. Esra Erol’da programında bilinmeyen gizlenen gerçekler açığa çıkıyor. Sizlerinde hayatında bir soru işareti varsa bunun cevabını aramak için Esra Erol’a başvurabilirsiniz.

Esra Erol’un canlı yayınına bağlanmak için numaralar program yayınlandıktan itibaren ekranın altında yazacaktır. Tüm soru ve sorunlarınızı Esra Erol’un ekibiyle paylaşabilirsiniz. Dertler paylaştıkça azalır unutmayın!!!

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2018