Esra Erol Yeni Sezon Loca Gelin Adayları Kimler? 2017-2018

Esra Erol Yeni Sezon Loca Gelin Adayları Kimler? 2017-2018… Esra Erol yeni sezona hazırlanırken yeni adaylarda locaya dahil olacak. Bazı adaylarda locadan ayrılacaktır. Evlilik programları hakkında çok söylentiler çıktı. Yaz boyunca iki sefer bitti iki sefer tekrar kararı aldı diyebiliriz.

Evlilik programlarına karşı RTÜK karar almıştı kanallarla da anlaştı denmişti. Ama bu kararda olmadı tutmadı. Çünkü verilen cezalar yüzde 1 oranında oluyor çoğunlukla. Böyle olunca da kanallar bu cezaya razı oluyor ve programa devam ediyor.

Esra Erolda geçen sezon en çok konuşulan loca adayları Ceyda, Mustafa, Tarık, Pamuk, Bahar, Mesut, Gamze, Şehri, İmren, Ümren… ve daha niceleri. Esra Erolda olmasını istediğiniz veya istemediğiniz adayları aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. 

Esra Erolda yeni loca adaylarını da sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Esra Erolda programı yeni sezon başlama tarihi net olmamakla birlikte eylül ayında olduğunu biliyoruz. Hatta anlaşmazlık olmasın diye tüm kanallar aynı tarihte evlilik programı yayınlama kararı alınmış.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Esra Erol Yeni Sezon Loca Gelin Adayları Kimler? 2017-2018 (3 Yorum)

  1. Lütfen..bunları..daha fazla televizyonda bekletmeyin…insanlıģa hìç faydası..yok..bencillik…çokk…

Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2017