Esra Erol Yeni Sezon Mustafa Ceyda Bahar Pamuk Tarık Varmı 2017-2018

Yeni sezona hazırlanan Esra Erolda Loca adayları merak konusu oldu. 2018 e doğru ilerlediğimiz Esra Erol Yeni Sezonda Mustafa Ceyda Mehmet Bahar Pamuk Tarık Umut Ali Haydar Büşra Varmı yokmu 2017-2018 yeni sezonda kimler olacak kimler olmayacak merak konusu oldu.

Bizde hem sizlerin merakını gidermek hemde Esra Erolun başlama tarihini ve kısa bilgileri ile loca adayları hakkında bilgi vermek için izlere bu konuyu açıyoruz. Hem de Esra Erol Yeni Sezonda kimler var kimler ayrıldı haberimizle sizlere detaylı bilgileri vermek istiyoruz.

Esra Erol Yeni Sezon Pamuk ve Tarık Var mı? pamuk ve Tarık en son yüzük takmışlar sonraki günde yüzükleri atmışlardı. Birbirinden özür dileyen ve ailelerinden de af dileyen gençler programa katılacaklar.

Esra Erol Yeni Sezon Ali Haydar ve Büşra Devam Edecek mi? Ali Haydar bir ilişkisinde sorunlar yaşamış ancak yinede Esra Erolda evlenmeye söz vermişti. Yeni Sezonda kaldığı yerden devam edecek programa. Umut ise işleri dolayısı ile erken ayrılmıştı. 2017-2018 yeni sezonda Umut da kaldığı yerden devam edecek.

Esra Erol 2017-2018 Yeni Sezonda Mustafa ve Ceyda Neden Yok? Geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan isimlerin başında geliyor Mustafa ve Ceyda. Bu yeni sezonda da Esra Erolda olacaklar mı yoksa farklı adaylar ile mi devam edecekler izleyip göreceğiz..

YORUMLAR

 1. Jeyda Mustafa ikisi cok yakisiyor evlenmelerini istiyorum

 2. selam ben mustafa ile ceydayy cok merak ediyorum nolursun olary bir araya getirin cok seviyorum sizi

 3. Esra erol…bilmiyorum kaç sene oldu bu program devam ediyor..benim tahminim 10 seneyi geçmiştir.. ne?kattın insanlıģa ..Allah a nasıl ?hesap verceksin kazandıģın paralar 7 nesil akrabana yeter..tabii bereketini bulabilirsen..haram kazanılan paranın bereketi olmaz..tövbe eet bişeyler yap..Allah herşeyi Affeder..herkes hata yapar..önemli olan ..hatanı..anlayabilmektir..

 4. Her ANNe Baba kendi čocuğundan sorumludur..ćocuğunu ..öğretmene emanet etmeden önce..kendi gereken ilgi alaka çocuģuna sunarsa Aile..çözüm kolaylaşįr aslinda..aile çocuģuna kimlik kazandırmak zorunda..iki cihan alametleri sorumsuzları..bekliyodur..mazaAllah

 5. Allah ın rahmeti bereketi hepimizin üzerine olsun..insAllah …..AKILLI .telefonlara mahkum olmuş bir toplumun..buna čözüm bulma sećenegini tercih etmesi zor tabii..herkes kendi derdine düşmüş..inşAllah bu konuya vakıf insanların..gerekeni gerçekleştireceklerini..UMUT..ediyorum…biiznillah

 6. Sayin RTÜK görevlileri insAllah su ülkemize yakismayan evlendirme programlarina bir son verilsin …LüTFen..mutlu insanlarin bile huzurunu kaciriyor..kanal deģistirirken..insanin gözüne takiliyor..ve izliyor..artik mahremiyet denen bir kural kalmadi..gelecek nesillerin..Saglikli basarili ve ahlakli kalabilmeleri icin ..bu evlendirme programlarina mutlaka son bulmasi gerekir ..

  1. Bir ara KHK ile yayından kaldırılacakalrı söylenmişti ama sonra bunun kapsamının farklı olduğu açıklandı. ve hepsi vatanı kurtarmışçasına devam ediyor yayınlanmaya..

   1. Sayın yönetici,geçen günki sözünüze vardı olay…bu millet .al .al izleyince, onlarda al kiraz gibi parlamaya devam edecekler…malum reytingg…

  2. Valla artık bu devirde mahramiyet geçmiyor baksanıza arkadašlar…o dediğiniz şey, reytinglerin eline düşmüş..ALLAH CÜMLEMIZIN SONUNU HAYIRLI ETSIN…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.