Esra Erol Zuhal Topal Seda Sayan Evlilik Programları 2017 2018 Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

Esra Erol Zuhal Topal Seda Sayan Evlilik Programları 2017 2018 Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?..  2017 2018 yeni sezonunda ekranlarda evlilik programları olacak mı? Geçen hafta çıkan KHK ile evlilik programları kaldırıldı haberi hızla yayıldı hatta evlilik programlarının bazıları program bitti diye açıklama yaptılar. Ancak hafta içi yani normal yayın akışları zamanında tekrar yayınlandılar.

Yani evlilik programları 2017 sezonu içerisinde devam edecekler. Kısmetse Olur Esra Erol, Zuhal Topal ve Seda Sayan Uğur Arslanın birlikte sunduğu evlilik programları için artık tehlike çanları çalıyor.  KHK ile evlilik programları kaldırılmadı ancak ağır yaptırımlar geliyor sınırları daralıyor. Zaten son bir ay içerisinde Esra Erol da sezon sonunda programı bitireceğini açıklamıştı.

Bu sezon sonunda yani Haziran ayında tüm evlilik programları final yapmaya hazırlanıyor. Zuhal Topal oyunculuğa dönebileceği sinyallerini vermişti açıklamasında. Esra Erola ise Şahan Gökbakar programı bitirirse hemen film çekeriz gibi güzel bir teklif sunmuştu. Seda Sayan ise bu aralar tekrar albüm çalışmalarına başladı ve sahnelere geri döneceğini açıklamıştı.

Sezon sonunda netleşecektir ancak şimdilik bitecek gözüyle bakabiliriz. Zaten evlilik programları sürekli Rtükten ceza alıyor ve ağır paralar ödeyerek yayınlarına devam ediyorlar. Ama ne kadar ceza alsalarda seyirci tarafından ilgi gördükçe devam ettirir kanallar bu programları.

Peki sizce evlilik programları bitirilmeli mi? Bende izliyoruz evlilk programlarını ancak bitirilmesini de istiyorum. Seyirci tarafından biz önümüze ne konulsa izliyoruz biraz eksikliğini hissederiz belki eğlence komiklik açısından ama başka programlara da çabuk alışırız. Siz ne düşünüyorsunuz yorum kısmına yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Kaldirilmasin istemeyen izlemez bu nasıl özgürlük şiddetle kiniyorum bu ülke böyle olmamalı çok Üzgünüm

  2. Evlilik programları kesin bir şekilde bitirilmeli bizim örf ve adetlerimize uymuyor.Onların yerine gençlerimizi hanımlarımızı geliştirecek programlar konmalıGERÇEKTEN BİTMELİ…

  3. Hayır bitmesin zaten zamanımız onla geçiyor

  4. Hayır bitmesin zaten zamanımız onla geçiyor

  5. Kaldirlmasin izlemek istemeyen baska kanal izlesin gencinden yaslisiNa kadar izliyoruz

  6. Ya arkadaş herkes kaldırılsın diyo galiba bu reytingler yalan söylüyor 7den 70e soluksuz izlenen programları kaldırmak aptallık olsa gerek. Seyretmeyin kaardeşim

  7. Bütün evlilik programlarından nefret ediyorum lütfen kaldırılsın

  8. yeter artık bıktık evlilik programlarından kaldırın

  9. lütfen kaldırın bu evlilik programlarnı insanları kavgaya yönlendiriyo

  10. Haziranda final olsun temennisiyle aile ahlakiyla oynuyorlar rtukten rica ediyorum en kisa zamanda final olur tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.