Esra Erol’da Zeynep Çiriş nerede bulundu mu? Video izle 10 Mayıs Perşembe

Esra erolda çok iç acıtan bir kayıp haberi ile bu gün herkes hüzünlendi adeta.. 1979 yılında evlendikten sonra çoluk çocuğa karışan Zeynep Çiriş bir süre önce kayboldu. Esra Erol’da Zeynep Çiriş nerede bulundu mu? tanıyan gören var mı Video izlemek için dizihaberi.tv sitemizde detaylar sizler için geliyor. 10 Mayıs 2018 Perşembe günü Esra Erol’da Zeynep Çiriş hakkında son bilgiler burada..

Esra Erol’da 10 Mayıs Perşembe Zeynep Çiriş hakkında konuşuldu, yaşamı neden kaybolmuş olabileceği ve nerede olduğuna olabileceğine dair bir çok bilgi biraraya getirilerek ipuçlarından yola çıkılıp Zeynep Çiriş hakkında hem eşinin hemde çocuklarının söyledikleri izleyenleri duygusal anlara sürükledi. Peki son durum nedir Zeynep Çiriş bulundu mu? Video izle

38 Yıldır kayıp olan ve gittiği günden beri kimsenin haber alamadığı Zeynep Çiriş hakkında bilgiler için Esra Erol oldukça zor anlar yaşasa da bir umutla Zeynep Çirişin yerini bulabilecek mi nerede olduğuna dair ipuçlarından yol çıkarak ona yaklaşılabilecek mi herşey Esra Erolda ortaya çıkacak. Herşeyden önce Zeynep Çiriş yaşıyor mu, Mehmet bey annesi Zeynep Çirişin nasıl kaybolduğunu babası ile yaptığı kavga sonrasında nereye kaybolduğunu samimi şekilde açıkladı. Kaçırılmış olabileceğini vurgulayan oğlu Zeynep Çiriş için ipucu aramaya devam ediyor..

Esra Erol’da Zeynep Çiriş nerede bulundu mu? Video izle 10 Mayıs Perşembe gününün videosunu sizlere sunuyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2018