Esra Eron Gel Konuşalım’dan Neden Ayrıldı? Kimden Şiddet Gördü İşte Açıklama 29 Ekim

Bir süredir devam eden ve seyircilerin severek takip ettikleri Tv8 ekranlarında her sabah izleyiciler için her konuda bilgilendirme yapan Gel Konuşalım programından beklenmedik bir ayrılık haberi geldi Esra Erondan. Esra Erol sosyal medyadan yaptığı açıklama ile Gel konuşalım programından neden ayrıldığını detaylıca açıkladı ve kimi suçladı dersiniz?

TV8’in her sabah ilgiyle izlenilen ve oldukça adından söz ettiren sabah magazin programı ”Gel Konuşalım”da dün akşam gelen bir sunucu açıklaması ile herkes şok oldu adeta. Tv8 de ekrana gelen Gel Konuşalım’da şok bir ayrılık yaşandı! Daha çok değil 3 ay önce programa dahil olan ünlü sunucu Esra Erol zehir zemberek açıklaması ile gündeme oturdu ve Gel Konuşalım’dan ayrıldığını açıkladı.

Bu sezonun başında kadroya katılan Esra Eron, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, programa veda ettiğini açıkladı. Esra Eron, isim vermeden sunucu arkadaşı olan Hakan Ural’ı hedef aldı ve bazı iddiaları gündeme taşıdı. Esra Eron, partneri Hakan Ural’a daha fazla tahammül edemediğini belirterek programı bıraktığını aşağıdaki sözleri duyurarak paylaştı.

Esra Eron Gel Konuşalım'da Neden Yok Niçin gelmedi Ayrıldı

29 Ekim Esra Eron Gel Konuşalım’dan Neden Ayrıldı? Kimden Şiddet Gördüğünü söyledi, İşte Esra Eron’un Açıklaması

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Esra Eron, “3 ay önce katıldığım Gel Konuşalım programında yayın sırasında kendi fikrimi beyan etme, hür düşüncemi söyleme ve farklı görüşte olduğum konularda partnerimden aldığım saygı sınırları dışında hiçbir yayıncılık etiğine sığmayan yüksek egolu davranışların bana daha fazla zarar vermemesi açısından programdan ayrılma kararı aldım.” dedi.

Esra Eron partneri Hakan Uralla neden kavga etti

29 Ekim Esra Eron Gel Konuşalım’da Neden Yok Niçin gelmedi Ayrıldı mı?

Evet Esra Eron, partneri Hakan Ural’a daha fazla tahammül edemediğini belirterek programı bıraktığını yukarıdaki sözleri duyurarak paylaştı. Esra Eronun yerine kim gelecek Gel Konuşalımda Esra Eronun yeri kimle doldurulacak ilerleyen günlerde göreceğiz.

Gel Konuşalım Yeni Sunucu Esra Eron Kimdir? Hakkında Bilgiler… Gel Konuşalım uzun zamandır Tv8 ekranlarında yayınlanıyor. Gel Konuşalım yayınında Seda Akgül yayınında magazin haberlerine yer vererek Hakan Ural’la birlikte bu haberleri değerlendiren başarılı sunucu programa son noktayı koydu.

Seda Akgül’ün sunuculuğunu yaptığı programda son yayına çıktı. Programı kapatırken de açıklamada bulundu. Veda konuşması yaptı kanal sahibi Acun Ilıcalı başta olmak üzere tüm ekibe teşekkürlerini iletti. Seda Akgül programa veda ederek bitirdi.

Gel Konuşalım programında Seda Akgül’ün yerine gelecek isim aynı zamanda Hakan Ural’ın da yeni partneri olmuş olacak. Gel Konuşalım programının yeni sunucusu da belli oldu anlaşma sağlandı. Seda Akgül yerine gelen yeni sunucusu Esra Eron oldu.

Gel Konuşalım yeni sunucusu Esra Eron Kimdir?

Esra Eron 1980 İzmir doğumludur. 2002 Miss Turkey yarışmasında 3. olmuştur. Sonrasında Miss Europe’da yarıştı. Onda da 3. olan Esra Eron birçok ünlü ile çalışma fırsatı bulmuştur. 2002 Çatıdaki Kız, 2004 Hırsız Var, 2015 Kiralık Aşk (konuk oyuncu Feryal) karakterini canlandırmışır. TV8 ekranında yayınlanan Magazin 8 Ekstra programının sunuculuğunu yapmıştır. Şimdi de Gel Konuşalım programının yeni sunucusu olan Esra Eron oldu.

Gel Konuşalım programının yeni sunucusu Esra Eron’u nasıl buldunuz? Seda Akgül mü Esra Eron mu bu programı daha iyi yönetiyor sizce?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Esra Eron Gel Konuşalım’dan Neden Ayrıldı? Kimden Şiddet Gördü İşte Açıklama 29 Ekim (2 Yorum)

  1. farklı bir yorum getirmek adına karşısındaki yorumları küçümsemek bizleri de rahatsız etmeye başlamıştı. 34 yıldır bu piyasadayım cümlesini o kadar çok duyar olduk ki, almadığını söylediği eğitimin görgü yönünden ona olumsuz etkisi olduğu kesin! başlarda yakaladığı samimiyeti etrafındakilerin iltifatlarıyla eritti, yerine egoyu koydu. ne yazık kı!

  2. Son zamanlar da Hakan Ural konuşmasındaki her şeyi ben bilirim edası bence izleyiciyi de rahatsız eder bir hale geldi

Eklenme Tarihi: 29 Ekim 2018