Evlat Kokusu Ne Zaman Sezon Finali Yapacak Yeni Sezonda Devam Edecek Mi

Evlat Kokusu Ne Zaman Sezon Finali Yapacak Bitecek Yeni Sezonda Devam Edecek Mi.. Evlat Kokusu dizisi çarşamba akşamları kanald ekranlarında yayınlanıyor. Evlat Kokusu dizisi yeni sezonda devam edecek mi yoksa haziran ayında final yaparak ekranlara veda mı edecek? Sezon sonuna doğru yaklaştıkça akıllara bu soru geliyor. Not: Maalesef beklenen son erken geldi ve dizi 10 Mayısta erken final yaparak veda etti.

Evlat Kokusu da bir annenin evladına olan hasreti ve ona kavuşma çabasını anlatıyor. Zeyno önüne konan tüm engelleri aşmış ve evladını görmüştür. Evladına öz annesi olduğunu söylemese de onun her daim yanında olur. Ama bu arada önüne yine zorlu engeller çıkar ve Zeynoyu zorlar. Zeyno rolündeki Hande Soralın Yeni dizisi için TIKLA

Hünkarda ailesinin birliğini korumak için tüm kötülükleri yapmaya hazırdır. Aslan da aşka olan inancını kaybetmişken Zeynoya aşık olur. Aslan kızının hayatını kurtarmak için yıllarca oğlu sandığı Çınara muhtaçtır. Ancak Çınar Zeynonun oğludur. Çınar ve Ela ise kardeşlik duygusuyla birbirlerine bağlıdır. Ama kaderleri ve sağlıklarıda birbirlerine bağlıdır.

Evlat Kokusu reytinglerine bakarak yeni sezonda devam edip etmeyeceğini tahmin edebiliriz. Kanallarda öyle karar veriyor çünkü reyting başarısına göre yeni yayın döneminde devam edip etmeyeceğine karar veriyorlar. Evlat Kokusu reyting sıralamasında Total reytinglere göre son 3 hafta da şöyle sıralanmıştır;

Evlat Kokusu 26 Nisan Çarşamba 15. Sırada yer alıyor.

Evlat Kokusu 19 Nisan Çarşamba 17. Sırada

Evlat Kokusu 5 Nisan Çarşamba 14. sırada yer alıyor.

Evlat Kokusu dizisi reytinglerde çok başarılı olamamış malesef. Bu durumda yeni sezonda devam edip etmeyeceği kesin değil. Kanal ne karar verirse bizde sizlerle kesin bilgiyi paylaşacağız. Evlat Kokusu yeni sezonda devam etsin ister misiniz? Yoksa final yapıp bitirilmeli mi?

Dizi Hakkında Önemli NOT: Evlat kokusu 10 Mayıs çarşamba günü final yaparak erken final yapan diziler kervanına katıldı. Kanal D aslında diziye yazık etti bizce. Sizce dizinin bitmesi doğru bir karar mı?

YORUMLAR

  1. mutlaka devam etmeli

    1. BELKİ BAŞKA BİR KANAL TRANSFER EDEBİLİR, BİR AÇIK KAPI VAR DİZİNİN DEVAM ETMESİ İÇİN..

    1. Evlat kokusu 10 Mayıs çarşamba günü final yaparak erken final yapan diziler kervanına katıldı. Kanal D aslında diziye yazık etti bizce.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.