Evlendirme İzdivaç Programları Ne zaman Başlayacak Ohal Kalkınca mı?

İnanın arar olduk evlilik programlarını. Neden mi? Evlenmek için yada taliplere bakmak için değil ama inanın gelen gideni aratır oldu, reyting için yapılmadık ekran kirliliği kalmadı da ondan. Esra Erol, Seda Sayan, Zuhal Topal… derken birçok izleyiciyi tv de ekrana kitleyen bu programlar Ohal kapsamında bir kararname ile yasaklanmışlardı. Yasağa direnseler de iş değişmedi.

Tüm evlilik ve izdivaç programları RTÜK ten ayarı yiyince tek tek format değişikliğine gittiler ve yasak olmayan ama insanı yaşamdan bıktıran birbirinden iğrenç işlere bulaştılar. Her biri birer Müge Anlı kesindi başımıza… Şimdi yaptıklarından kendileri de memnun olmasa gerek ki nasıl bu evlilik programlarını geri başlatırız derdine düştüler..

Atv Fox tv Show Tv ve Star tvde birbirinden gereksiz ve izlensin diye yapılan Programlarda yapmadıkları kalmadı. Kimini evlilikten uzaklaştırmya kimini ayırmaya kimini kavuşturmaya çalışıyorlar ama aslında kimin ne yaptığı belli değil açıkçası. Beterdi daha da beter oldu bu programlar, formatları bile altüst oldu kevgire döndü uzattıkça uzatıyorlar konuları iğrençleştikçe iğrençleşiyorlar.

Bütün bu gereksiz ve reyting alamayan programları gördükçe keşke evlenme programları yeniden başlasa diyecek hale geldik. Bence Esra Zuhal Seda gibi bu işi yapmaya hevesli insanlar aralarında anlaşmalı ve eski konukları adayları bir güzel kovmaları yeni yüzlerle bu işi dürüstce yapmaları gerek. Cast ajanslarından devşirme gelin damat adayları ile konuklarla hiç orjinalliği kalmıyor bu programların bizden söylemesi. Bu halk bunu yemiyor yani haberiniz ola.. 

Evlendirme İzdivaç Programları Ne zaman Başlayacak sorusuna gelince Ohal kalkınca başlaması bekleniyor. Ohalde 2018 de kalkacak büyük ihtimal. Yani yılbaşından sonra Ohal kalkarsa Evlendirme İzdivaç Programları da mantar gibi türeyecek anlaşılan. Ama umarız bu sefer oyunlar kuralına göre oynanır. Ne dersiniz? Olur mu sizce?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evlendirme İzdivaç Programları Ne zaman Başlayacak Ohal Kalkınca mı? (4 Yorum)

  1. zaten seda ve ugur artik susma proqraminda tum nisanladiklari ve evneldirdikleri kesleri getirerek yine sorunlari onlarla cozuyor

Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2017