Fahriye Evcen Kaç Kilo 2019

Fahriye Evcen kaç kilo 2019 yaz ayında kiloları ile dikkat çeken Burak Özçivit’in eşi neden kilo aldı? Fahriye Evcen kaç kg sosyal medyada neler oluyor özetini konumuzda yazdık. İşte o magazin haberi.

Fahriye Evcen Kaç Kilo 2019

Fahriye Evcen

4 Haziran 1986 Almanya doğumludur. 1,73 boyu ve güzel fiziği ile her zaman dikkat çekmiştir. Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile 2017 yılında evlenmiş ve çocuk kararı almıştır. Ancak doğum onun güzel fiziğinden vaz geçmesine neden olmuştur. Güzeller güzeli bebeğini dünyaya getiren Fahriye Evcen henüz 4 aylık annedir.

Fahriye Evcen

Fahriye Evcen Kaç Kilo 2019

Güzelliği ile birçok dizi ve medya dünyasının ileri gelen ismi olarak kabul ettiğimiz Fahriye Evcen kaç kilo 2019 yılında neden kilo aldı merak edilen magazin konuları arasında. Hava limanında eşi Burak Özçivit ile görüntülenen Fahriye hanım üzerine giydiği bol kostümleri ile dikkat çekti. Ancak her ne kadar bol giyim tercih etse de aldığı kilolar dikkat çekiyordu.

Fahriye Evcen Kaç Kilo 2019

Fahriye Evcen 2019 yaz ayında 68 kiloya kadar çıktı. Normalde 1,73 boyu ile renkli gözlerini tamamlayan muhteşem fiziği ile tanıdığımız Fahriye Hanım 15 kilo alınca balık etli güzelimiz oldu. Sosyal medyada ” sana bunu yapan hayat bize neler yapmaz “, ” seni artık fit uygulamaları bile fitleyemez ” gibi yorumlar çığ gibi büyüdü. Fahriye Hanım ise her anne güzeldir diyerek takipçilerinin yorumlarına yanıt verdi.

Fahriye Evcen Kilolu Resimleri

Fahriye Evcen Neden Kilo Aldı 2019 ?

Fahriye Hanım eşi Burak Özçivit’ten hamile kaldığında kilo almaya başladı. Bebeğinin sağlığını her şeyin önüne koyan anne dünyanın kabul ettiği güzelliğinden vazgeçip bulduğu her şeyi bebeği için yemeye çalıştı. Onun daha iyi beslenmesi için elinden geleni yapan Fahriye Evcen sağlıklı bir doğum yaptı. Geriye ise bu günlerde fazladan 15 kilo ve dünya güzeli bebeği kaldı. Burak Özçivit eşinin kiloları hakkında yorum yapmazken Fahriye Hanım’ın mutluluğu her halinden belliydi.

Fahriye Evcen Neden Kilo Aldı 2019 ?

Fahriye Evcen kaç kilo 2019 yılında neden kilo aldı ? Eşi Burak Özçivit ne yorum yaptı? Türkiye’de en çok takip edilen bayanlardan birisi olan Fahriye Hanım’ın instagram üzerinde 10 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Güzel oyuncuyu siz de @evcenf tagı ile takip edebilir yorumları görebilirsiniz.

Fahriye Evcen kaç kilo
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fahriye Evcen Kaç Kilo 2019 (1 Yorum)

  1. ❤️Fahriye Hanımın Kilo Almasın Bir Önemi Yok Önemli
    ❤️Olan Fahriye Hanımın Ane Olması Ane Mutlu Söz Ane
    ❤️Çennet Acarı Ane Bütün Dünyanı Güzeleşdirir Ane Ülvü
    ❤️His Fahriye Hanım Tebrik Edirik Ane Olmağ Size Yaraşır
    ❤️Çoçuğunuzla Mutlu Olun Yuvanızda Aşk Sevgi Bol Olsun

Etiketler: Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2019