Fahriye Evcen Yeni Sezon Projesi Dizisi Ne Oyuncuları Bilgileri 2018

Fahriye Evcen Yeni Sezon Projesi Dizisi Ne Oyuncuları Bilgileri 2018… Fahriye Evcen yakın zamanda Burak Öçivitle nişanlandı ve bu yaz evlilik planları yapan çift yeni sezona evli girecekler. Fahriye Evcen Burak Özçivit Almanya da Fahriye Evcenin ailesinin evine gidip orada kız isteme nişan törenlerini gerçekleştirdiler.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Temmuz da evlenecekler. Temmuz ayından sonra da balayına Uzak Doğuyu düşündükleri öğrenildi. Bir çok otel de onları balayı tatili için davet etti. Hatta balayını kendi otellerinde yapmaları için çifte para ödeyecekler. Bu reklam kaçmaz oteller de haklı …

Fahriye Evcen Kimdir bilgilerini paylaşalım sizlerle.. 4 Haziran 1986 doğumlu olan Fahriye Evcen Almanyaya taşınmadan önce Samsunda yaşamışlardır. 1.70 boyu ve 57 kilodur. Fahriye Evcen üniversitede okurken Türkiyeyi ziyarete geldi ve burada katıldığı bir programla ekrana adım atmış oluyor. Sonrasında kendisine teklifler geliyor.

Fahriye Evcen rol aldığı diziler filmler; 2005 Asla Unutma, 2006 Yaprak Dökümü, 2006 Hasret, 2011 Yalancı Bahar, 2012 Veda, 2013 Çalıkuşu, 2014 Kurt Seyit ve Şura, 2016 Ölene Kadar…  Fahriye Evcen rol aldığı diziler her zaman reytinglerde başarılı olmuştur.

Fahriye Evcen yeni evlilik yapmışken yeni sezonda yani eylül ayında hemen bir dizi de veya filmde rol alır mı? Yoksa evlilik hayatını mı yaşar biraz. Bunu bilemiyoruz. Fahriye Evcenin şuan imzaladığı bir proje yok. Projeleri değerlendiren Fahriye Evcen bu aralar bir markanın reklam yüzü olarak reklam filmlerinde rol alıyor.

Fahriye Evcen’in şimdilik imzaladığı bir yapım yok. Siz Fahriye Evceni hangi dizide oynasın ister misiniz? Mesela Burak Özçivit Diriliş Osman Gazi de rol alırsa Fahriye Evcen de aynı dizide olsa güzel olmaz mı? Yapımcılar belki yeni evlenen bu çifti aynı yapımda değerlendirmek isteyebilir? Sizce nasıl olur yorumunuzu yazınız.

 

YORUMLAR

  1. Yeni bir dizide oynarsanız iyi olur

  2. Fahriye evceni timucin esenle ayrI sinema projesinde oynamasInI istiyoruz.

  3. Fahriye Evcen ve burak özçivit aynı dizide rol alsınlar star tv de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.