Fantastik Canavarlar Tv’de İlk Kez Hangi Kanalda Ne Zaman ? Konusu

Fantastik Canavarlar filmi tv de ilk kez hangi kanalda yayınlanacak ? Bu akşam ekranlarda olacak Fantastik Canavarlar konusu ve oyuncuları kimdir ? IMDB puanı ve bütçesi hakkındaki bilgiler.

Fantastik Canavarlar Tv’de İlk Kez Hangi Kanalda Ne Zaman Konusu

Fantastik Canavarlar Konusu Nedir ?

Dünyaca ünlü Harry Potter serisinin ana yapı taşı olarak kabul edilen 70 yıl önce yazılmış fantastik ansiklopedik kitabının filmidir. Eğer Harry Potter serisini severek izledi iseniz 2016 yapımı fantastik canavarlar konusu da hoşunuza gidecektir. Newt Scamander’ın New York’ta yaşadığı gizli cadılar ve büyücü komitesi ile yaşadığı olayları anlatmaktadır. Abd yapımı film Fantastik Canavarlar oyuncuları kimdir teknik bilgileri nedir biraz inceleyelim.

Fantastik Canavarlar Konusu Nedir ?

Fantastik Canavarlar Tv’de ilk Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Bayramın son günlerinde yayınlanacak Fantastik Canavalar filmi Tv’de ilk kez bu akşam yayınlanacak. Türkiye’nin ilk özel kanalı Star Tv’nin Hollywood’tan satın alarak düblajladığı filmi bu akşam ücretsiz olarak Star Tv’de izleyebilirsiniz. Önemli gişe sayısına ulaşmış ve ciddi bütçelerin harcandığı filmi kaçırmayın. 20:00 itibari ile başlayacak.

Fantastik Canavarlar Tv’de ilk Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Fantastik Canavarlar Filmi

Bu akşam Türk televizyonlarında ilk defa gösterilecek Fantastik Canavalar filmi 180 milyon dolar bütçeye sahiptir. Filmin çoğu stüdyo ortamlarında çekilmiştir. ABD ve UK ortak yapımı film 132 dakikadır. ABD’de gösterime açıldığı ilk hafta 75 milyon dolar bilet satmış dünya genelinde toplam hasılatı 800 milyon doları geçmiştir. Böyle bir film Tv’de ilk defa ücretsiz olarak bu akşam Star Tv’de yayınlanacak.

Fantastik Canavarlar Filmi

Fantastik Canavarlar Oyuncuları Kimdir ?

Hollywood’un önemli oyuncuları arasından oluşan Fantastik Canavarlar baş rol oyuncuları kimdi tanıyalım. Filmin yönetmeni David Yates senaristi ise 65 doğumlu Harry Potter’in yazarı J.K. Rowling’dir.

  • Eddie Redmayne 6 Şubat 1982 yılında London’da doğdu. Her Şeyin Teorisi filminde oynadığı oyunculuk ile Oscar Ödülü almıştır. Sefiller ve Danimarkalı Kız filmleri en bilindik projeleridir.
  • Katherine Waterston 3 Mart 1980 London doğumludur. Aslen Amerikalı’dır. Fantastik Canavarlar filmi serisinde oynamıştır. Yaratık ve Gizli Kusur filmlerinin baş rol oyuncusudur.
  • Alison Sudol 23 Aralık 1984 doğumludur. Başarılı bir müzisyendir. Aynı zamanda yazarlık ta yapmaktadır. Los Angeles film yıldızı olan Alisonun oynadığı filmler Dikkat Bebek Var, Şamar Oğlanı ve Fantastik Canavarlar serisi olarak özetleyebiliriz
Fantastik Canavarlar Oyuncuları Kimdir ?

Fantastik Canavalar hangi kanalda ne zaman yayınlanacak konusu ve oyuncuları kimdir özetini sizlerle paylaştığımız konumuza eklemek istediğiniz bilgileri bize yorumlar kısmından iletin. Macera, Aile ve Fantastik kategorisindeki film IMDB üzerinde 370 binden fazla oy almış 7,3 ortalaması ile başarı elde etmiştir.

Fantastik Canavalar Konusu Nedir Oyuncuları ve Hangi Kanalda
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fantastik Canavarlar Tv’de İlk Kez Hangi Kanalda Ne Zaman ? Konusu (1 Yorum)

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2019