Fatih Dizisi Bizanslı Theodora Kimdir? Toprak Sağlam Kenan İmirzalioğlu Dizisinde

Yeni sezona oldukça iddialı girmek isteyen dizilerden biri olan ve Fatih Sultan Mehmetin hayatından kesitleri içerecek olan Fatih dizisi her geçen gün yeni isimleri kadrosuna dahil ediyor. En son olarak Fatih Dizisi Bizanslı Theodora rolüyle yeni bir isim diziye dahil oldu.

Toprak Sağlam diziye yeni giren son oyuncu oldu. Fatih Dizisi Bizanslı Theodora rolü ile diziye dahil olan Toprak Sağlam en Son Bodrum masalında Gözde karakterini canlandırmıştı. Daha önce Fatih Dizisi Bizanslı Theodora rolü hakkında farklı iddialar ortaya atılmıştı:

İddiaların haberi: Alman asıllı ama Türk dizilerinin vazgeçilmez isimlerinden biri olan oyuncu Wilma Elles evlendikten sonra dizi setlerine veda etmişti. Wilma Elles uzun bir aradan sonra Fatih dizisi için setlere geri dönüyor. Başarılı oyuncu özellikle Öyle bir geçer zamanki dizisindeki başarılı oyunculuğu ile herkesi kendine hayran bırakmıştı.

Dün dizi ekibinden yapılan açıklamaya göre başrolde Kenan İmirzalioğlu’nun olduğu “Fatih” dizisinin kadrosuna oyuncu Wilma Elles dahil oldu. Wilma Elles, aralık ayında başlayacak olan dizide Bizanslı Theodora’yı canlandıracak.

Fatih Dizisi Bizanslı Theodora Kimdir? Wilma Elles Kenan İmirzalioğlu Dizisinde birlikte oynayacağı oyuncu hakkında kısa bilgiler verelim. Fatih Dizisi Bizanslı Theodora Kimdir? Wilma Elles isimli Alman kökenli oyuncumuzun kısa hayatına bi göz atalım..

Wilma Elles Kimdir: 18 Ekim 1986 tarihinde Almanya’nın Köln şehrinde doğup büyümüştür. Alman vatandaşı olmakla birlikte uzun yıllardır ülkemizde ikamet etmektedir. ikisi kız, ikisi erkek 4 kardeşi vardır. Büyükbabası büyükelçi imiş. Babası sürekli yurt dışında görevli olduğu için çok gezmiş ve tam altı dil biliyor. Kanada , Los Angeles, Fransa, New York ve Roma’da bulundu. Tiyatro ve dans eğitimlerine 10 yaşında başladı. Türk işadamı ile evlenen ve geçtiğimiz aylarda Chicago’da normal doğumla dünyaya getirdiği ikiz bebeklerinin biri kız diğeri de erkek bebek.

Daha önce Kenan İmirzalıoğlu ve Çetin Tekindor’un yer alacağı açıklananan diziye Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Yeter gibi dizilerle tanınan Wilma Elles de katıldı. Oyuncu dizide Bizanslı Theodora‘yı canlandıracak.

Son Bilgi: Fatih dizisinin başrolünü Kenan İmirzalıoğlu’nun oynayacağı daha önce kesinleşmişti. Dizide, alt tabakadan gelen ve imparator Konstantinos’la evlenen İmparatoriçe Theodora karakterini 2013 Miss Model Türkiye ve Miss Model Avrupa Birincisi Sevinç Meşe canlandıracak. Sevinç Meşe fatih dizisinde Theodora olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2017