Fatih Dizisi Oyuncuları Kenan İmirzalıoğlu ve Tuba Büyüküstün Başrolde

Kanal D’nin 2017-2018 için yeni sezon bomba dizilerinden birisi olan ”Fatih” gün saymaya başladı. Fatih Dizisi Oyuncuları Kenan İmirzalıoğlu ve Tuba Büyüküstün Başrolde olması bekleniyor. 22 Haziranda Cesur ve Güzel dizisinin final yapması ile birlikte TUBA BÜYÜKÜSTÜNÜN de diziye dahil olması gündemde.

Fatih Dizisi Nezaman Hangi KanalDa Yayınlanacak? Yapımcılığını O3 Medya’nın üstleneceği ve Fatih Sultan Mehmet’in hayatını anlatacak olan dizi Kanal D ekranlarında yeni sezonda büyük ihtimalle Ekim 2017 tarihinde başlayacak. Başrol oyuncusu için son olarak Karadayı dizisinde izlediğimiz Kenan İmirzalıoğlu ile anlaşma sağlanmıştı.

Fatih dizisinin kadın başrolü kim olacak diye merak içinde olan ve Kenan İmirzaloğlu ile yakışıp yakışmayacağı merak konusu olan bayan başrolü de artık belli oldu gibi. Ancak dizi ile ilgili küçük bir pürüz var. Fatih Sultan Mehmet, İstanbul’u fethettiğinde 21 yaşındaydı. Oysa dizinin başrolü olan Kenan İmirzalıoğlu şu anda 43 yaşında.

Dizi ekibi Kenan İmirzaloğlu’nu makyajla mı gençleştirelim yoksa makyaj ve teknikler kullanmak yerine genç bir oyuncuyla mı anlaşalım diye ikilem içinde kalmışlar ancak Fatihin gençlik yıllarını başka oyuncu canlandırsa da Fetih sahnelerinin İmirzalıoğlunun olmazsa olmazı olduğu belirtildi.. Bakalım yapım şirketinin son kararı ne olacak?

Erkek başrole yakışacak güçlü bir kadın başrol oyuncusu aranıyordu. Fatih dizisinin kadın başrol oyuncusu için Tuba Büyüküstüne teklif gittiği öğrenildi. Dizisi yeni biten oyuncunun kararı henüz netleşmese de güzel oyuncunun teklife sıcak baktığı ve büyük ihtimalle önümüzdeki günlerde sözleşmeye imza atacağı konuşuluyor.

Fatih Dizisi Oyuncuları Kenan İmirzalıoğlu ve Tuba Büyüküstün Başrolde sizce uyumlu olurlar mı? güzel bir dizi bekliyor musunuz? ”Fatih” yeni sezonda Kanal D’de! izleyenlerine kavuşmayı bekliyor..

YORUMLAR

  1. Cok guzel yakisillar

  2. Col guzel yakisirlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.