Fatih Portakal FOX Ana Haber Ne Zaman Başlayacak? 2018-2019 Yeni Sezon Eylül

Sevilen ana haber sunucusu Fatih Portakal Fox tv de sunduğu Ana haber programı başlamayınca merak edip soranlar olmaya başladı. Bizlerde merak edenler için Fatih Portakal FOX Ana Haber Ne Zaman Başlayacak? 2018-2019 Yeni Sezon Eylülde başlayacak mı tam tarihi beli mi diye soranlar için bu içerikte cevap vereceğiz.

Yaz tatilinin ardında Fox tv de haber sunmasını bekleyen izleyiciler “Fatih Portakal ile FOX Ana Haber” Ne Zaman Başlıyor? Tarihi belli mi yeni sezonda 3-10 Eylül Fatih Portakal Var mı yok mu gibi merak edilen soruları sormaya başladılar. Aykırı soruları, kimsenin sormadığı görmediğini gören ve soran habercilik anlayışı ile fark çıkaran Fatih Portakal FOX Ana Habere ne zaman başlayacak belli oldu..

2018 – 2019 Fatih Portakal FOX Ana Haber Ne Zaman Başlayacak Tarihi Belli oldu mu?

2018-2019 Yeni Sezonda da fox tv de haber sunmaya devam edecek olan Başarılı haberci Fatih Portakal’ın sunumuyla hafta içi her gün haber kuşağında Fox tv de ekranlara gelen “FOX Ana Haber” 17 Eylül Pazartesi günü yeni sezonuyla ekranlara geri dönecek. Yani Fatih Portakalın yeni sezon başlama tarihi 17 Eylül 2018 Pazartesi.

Fatih Portakal FOX Haber başlama tarihi 2018-2019 yeni sezon

Fatih Portakal FOX Ana Haber Ne Zaman Başlayacak? sorusuna cevap verdikten sonra Fatih Portakal ile ilgili başka bir gerçeği de sizlere aktarmak istiyoruz. Geçen sezon 2017-2018 de istikrarlı bir reyting grafiği çizen başarılı haberci Fatih Portakal, bu başarısını yeni sezon reytinglerinde de gösterecek mi, Fatih Portakal aynı başarısını koruyabilecek mi? merak ediliyor.

Aykırı sesleri ekrana taşımaya ve muhalif kanadın sesi olmaya devam eden Fatih Portakal Fox tv de 17 Eylül 2018 Pazartesi başlıyor.. Yeni sezon tanıtım fragmanında fox tv haber sunucusu olarak yıllardır süren yerini koruyan ve en yüksek reytingleri alan Fatih Portakal FOX Haber başlama tarihi 2018-2019 yeni sezonda 17 Eylül 2018 pazartesi günü olarak belirlendi..

Fatih Portakal FOX Ana Haber Ne Zaman Başlayacak

Fatih Portakal FOX Ana Haber Ne Zaman Başlayacak? 2018-2019 Yeni Sezon Eylül ayının 17 sinde başlıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fatih Portakal FOX Ana Haber Ne Zaman Başlayacak? 2018-2019 Yeni Sezon Eylül (2 Yorum)

  1. Fatih portakal Olmaz Olsun Şu Haberciye İnsanı Üzen Haberler Söyleyir İyi Haberiniz Yokmu Türk Mileti Onu Gerek Edam Ede Osmanlı Türkleri İyiliki Sevendi Fatih Portakal İyiliğ Göremiyip Onun Sevdiyi İnsanlar Şehidleri Engeli İnsanları İşden Atyor Fatih Portakal Sizi Allahda Torpağda Kabul Edemez Haberci Kimi Haberci Deyilsiniz

Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2018