Fatih Portakal Fox Tv den Sonra Hangi Kanalda Haber Sunacak?

Fatih Portakal Fox Tv den Sonra Hangi Kanalda Haber Sunacak? merak konusu oldu. Fox tv Amerikan Fox tv nin Türkiyeden çekilme kararı ile kanal boşa çıkıp satılacak mı? Fox Medya’nın, Walt Disney’e tarihi bir rekor fiyat ile 52.milyar $ satılmasıyla birlikte gözler FOX Türkiye’ye döndü. Fox da en merak edilen konuların başında yer alan Ana haber ve onu sunan Fatih Portakal merak konusu oldu.

Fox tv satıldığı için yeni patronu Türkiye şubsini kapatma ihtimali var. Eğer Yeni patronun Türkiye’den çekilip çekilmeyeceği tartişila dursun, türk halkının merak ettiği durum “Fatih Portakal’a ne olacak?” sorusu sorulmaya merak edilmeye başlandı. Çünkü kanaldaki en iyi reytingler sağlayan Anahaber bülteni ve onun sunucusu eleştirel uslubu ile dikkat çeken isim Fatih Portakal..

Günlerdir merak edilen sorunun cevabını twitter üzerinden Fatih Portakal bizzat kendisi verdi; Patih portakal yaptığı açıklama ile Merak edenlere gelsin: Beni benden çok düşünenlere teşekkürler. Yeni patron kal derse kalırım, istemiyorum derse demir atacak halim yok giderim, arkama bile bakmadan. Önümdeki aydınlık beni mutlu etmeye yeter. dedi. İşte o twit..

Fatih Portakal Fox Tv den Sonra Hangi Kanalda Haber Sunacak? sorusuna henüz bir yanıt veremedik ama fox tv kapansa bile adı değişir başka bir isimle devam eder en fazla..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fatih Portakal Fox Tv den Sonra Hangi Kanalda Haber Sunacak? (4 Yorum)

  1. Fatih Portakal ın, Fox’tan ayrılması çok büyük bir kayıp, bundan sonra o kanal da haber izlemeyi düşünmüyorum, inşallah en kısa zamanda, bizleri aydınlatabileceği bir kanalda haber sunmaya başlar, kanal için de bizim içinde kayıp, dört gözle Eylül ü bekliyordum, çok üzgünüm, Fatih Portakal; gönlümüz ve desteğimiz sizinle yolun açık ve aydın olsun kardeş

Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2017