Ana sayfa Dizi Fragmanı Fazilet Hanım ve Kızları 21. Bölüm Fragmanı 4 Kasım

Fazilet Hanım ve Kızları 21. Bölüm Fragmanı 4 Kasım

11
1

Fazilet Hanım ve Kızları 21. Bölüm Fragmanı 4 Kasım cumartesi…Fazilet ve Ece’nin sırrını artık Yağız bilmektedir. Egemenlerin Ece’nin yalanlarıyla zaman kaybetmezler. Hazan da Kerimeden büyük sırrı öğrenmiştir. Artık yüzleşme zamanıdır bu yüzleşme Fazilet ve Ece için hiç iyi olmaz.

Hazan aslında gerçeğin peşindedir. Fazilet ve Ece hayal kırıklığına uğrar çünkü Hazan Egemenlerin yanında onlarla işbirliği yapar. Fazilet Hanım ve Kızları 21. Bölüm Yasin ve Selin’in de yalıya çağrılmasıyla Faziletin eli kolu bağlanır.İşler giderek çirkinleşir. Hazanda bu durumda annesi ve kardeşine karşı üzülmeye başlar.

Fazilet ve Ece artık her şey bitti derken yine farklı bir olay olur eve yalıdaki her şey birden bire değişir. Sinan ve Yağız Hazan yüzünden gizli bir rekabet içerisindedir.  Hazan bu duruma sessiz kalamaz ve ama kardeşler hakkında bildiği sır onun kararını etkiler.

Hazanın kararı olayların seyrini değiştirecektir. Fazilet Hanım ve Kızları 21. bölüm özeti fragmanı sizlerle…

1991 yılında Kırıkkale'de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk annesi olan Esra Özdere Dizihaberi.Tv de yazılar yazıyor.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here