Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Haberi

Fazilet Hanım ve Kızları 22. Bölüm Fragmanı Özeti 11 Kasım

Fazilet Hanım ve Kızları 22. Bölüm özetinde Sinan Hazan’ın bahanesine şüpheyle yaklaşır. Hazan Kerime için mazeret uydurmuştur. Hazanın bir diğer yalanı da Yağız’ı düşündürmektedir. Gazete haberleriyle ilgili Yağız Hazanın yalanından emindir.

Hazan Sinanın kendisine tepkisini görünce çok şaşırır ve bu suçlamaların altından nasıl kalkacağını bilemez. Yağız da Hazana gerçekleri söylemesi Fazilet Hanım ve Kızları 22. bölüm yönünde baskı yapar ama kardeşi için bu gerçeği söyleyemez.  Fazilet te Ece ve Yasini birlikte yakalar.

Hazımın bu buluşmayı duymaması gerekir Fazilet kızının evliliğii kurtarmak için bunu gizler. Ama Yasemin hedefinde olduklarından habersizdir. Sinan Yağız ve Hazan aşk üçgeni hala devam etmektedir. Hazan Sinanın ağır suçları altında kalamaz ve öfkeyle yaptıkları sadece Sinan için değil Yağız içinde bir yıkım olacaktır. Fazilet Hanım ve Kızları 22. bölüm fragmanı özeti bilgileri sizlerle…

Fazilet Hanım ve Kızları 11 kasım 22. bölüm fragmanı videosu:

Continue Reading
Bunları da Seversin Sen...
1 Comment

1 Comment

  1. Tatlıcı ülker

    4 Kasım 2017 at 19:39

    Hazanın kvırcık salatası Sinanla birlikte olmasındansa Yağızla birlikte olsun, daha iyi. SİNAN HAZANI KESİNLİKLE HAK ETMİYOR. ÇEŞKİ YAĞIZI SEVSE. O KIVIRCIK SALATASI BULDUĞU HER FRSATDA KIZI ÜZÜYOR. SİNANDA DİYER İKİ KARDEŞİDE QICIK TİPLER. YAĞIZIN ONLARIN KARDEŞİ OLMADIĞI O KADAR BELLİKİ.

    BİR AZDAN BAŞLİCAK. ŞİMDİDEN İYİ SEYİRLER…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer Dizi Haberi

To Top