Fazilet Hanım ve Kızları 3. Sezonda Devam Edecek mi Bitecek mi?

Star tv de cumartesi klasiği Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 3. Sezonda Devam Edecek mi yoksa Bitecek mi? sorusu çok merak ediliyor.. Cumartesi akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 2. sezon ile bu sezon ekrana gelmişti. Oldukça başarılı bir sezon geçiren ve reytinglerde İstediğini elde eden Star TV’yi genellikle 2. veya 3. sırada tutarak iyi bir reklam geliri kazanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi gelecek sezon yani 2018-2019 yeni sezonunda yayınlanacak mı yoksa final yapıp bitecek mi oldukça merak ediliyor.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 3. sezonuyla 2018-2019 yeni sezonda Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. son haftalarda 3.50 civarında Total reyting alan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi izleyicisi tarafından merak ediliyordu. Çünkü reytingler çok iyi olmadığı gibi çok da kötü sayılamaz. özellikle Kanal D ve ATV gibi kanallar cumartesi günleri oldukça zorlanmış ve birçok dizi değiştirmelerine rağmen bir türlü izlenen bir dizi Cumartesi gününe koyamamışlardı.

Bu yüzden Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 3 ve 4 civarında almış olduğu reytingler ile Star TV’yi sırtlamaya ve reytinglerde başarılı sonuçlar almaya devam ediyor, 2018 mayıs ayının sonunda sezon finali yapmasını beklediğimiz Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 3. sezonu ile Eylül 2018 de Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

Çok büyük bir aksilik olmaz ve Yapımcı firma ile Star tv arasındaki Fazilet Hanım ve Kızları dizi sözleşmesi devam ederse kanalın olumlu raporlamasından sonra yapımcı da diziye takviye oyuncular alarak 3. sezonda da devam edecek. geçtiğimiz sezona göre daha iyi reyting sonuçları elde eden Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 2018 ve 2019 yıllarında da yine Star TV’de aynı gününde Yani cumartesi günleri kaldığı yerden sürecek.

Rakiplerinin bir adım önünde olan ve Survivor yarışmasının bitmesiyle daha yüksek reytinglerini alacak olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi gelecek sezonda Star TV’de cumartesi günlerinin klasik dizisi olarak kaldığı yerden devam ediyor olacak. Sizler de Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin gelecek sezonda 3. sezonu ile devam edecek olmasından memnun musunuz yoksa dizinin bitmesini final yapmasını ister miydiniz bu konu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Yorumlarınız ve fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fazilet Hanım ve Kızları 3. Sezonda Devam Edecek mi Bitecek mi? (29 Yorum)

 1. Devam etmeli reytingler yükseliyor doğru star TV devam etdirmeli sorvivor bittiğinde önümüzdeki sezon dahada güzel reyting alır lütfen bitmesin ya çok güzel dizi .Yoksa herkes star tv küser bu güzelim diziye harcarlarsa .

 2. Çok seviyoruz fazilet hanım ve ve dizisini 3 cü sezon istiyoruz Lütfen çok başarılı dizimiz

 3. Bence 3 sezon finali olsun bende çok istiyorum Bu dizi çok güzel ve yağhaz aşk görmek istiyorum inşallah olur

 4. I am very glad that the 3rd Staffel is coming in September. It would be better if there will be more love and romance and jealousy and excitement and of course more Fazilat khanum. Thanks

 5. Bence dizi final yapmalı. Aynı evde yetişmiş olan iki erkeğin arasına giren kız senaryosu hiç hoş değil. Zaten başrolde Fazilet Hanım ve yardımcı rolde Yasemin olmasa dizi bu kadar tutmazdı diye düşünüyorum. Ayrıca dizi sürekli aynı replikler etrafında dönüyor. “Telefonu aç, nereye gittin ? Beni tehdit mi ediyorsun ?” gibisinden. Özetle bu dizi saçma sapan bir şeye dönüştü. Oysa başlangıçta iyiydi.

 6. Bitsin bence konu çok çirkinleşti. İki kardeşi düşürecek bir konu …hiç ahlaki bulmuyorum…

 7. Çok şükür 3.sezonu görücez.yilmadan bikmadan bekledik yağhazi ve herşey yeni başlamışken final olsaydı çok büyük haksızlık olurdu.yasasin 3.sezon

 8. Bu kararı tüm kalbimizle istiyorduk ve bekliyorduk bunun için çok mutluyuz iyiki varsın faziletin dekorları

 9. Olaylar daha yeni yeni açılıyor. 3. Sezonun olmazsa dizi eksik kalır.son bolunlerdeki dususlerde dizinin geçiştirme bolunlerle kısır döngüye girmesi

 10. Izledigimiz diziler arasinda en iyisi. Yilin dizi filmi de secildi. Genc yaşlı farketmeden herkese hitap ediyor. Kaldigi yerden 3. Sezona devam etsin. Saygılar

 11. Bence bitmesi en doğrusu, zira hikaye gelinen noktada final yapmaya daha uygun. Sezon finali yapması durumunda, 3.sezonda hikaye çok dağılacaktır ve büyük ihtimalle erken final yapmak zorunda kalacaktır.

  • Bence bitmemesi en doğrusu zira hikaye gelinmeyen noktada devam etmeye daha uygun.3.sezonda hikaye hiç dağılmayacaktır ve büyük ihtimalle erken final yapmak zorunda kalmayacaktır.fazilet hanım ve kızları 3.sezonda devam edecektir.

Eklenme Tarihi: 1 Mayıs 2018
SSL Certificates
SSL Certificate