Fazilet Hanım ve Kızları 31. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Ocak

Fazilet Hanım ve Kızları 31. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Ocak... 20 Ocak Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümünde Kerime test sonucunu görünce neye uğradığını şaşırır. Kerime Hazım’dan bir cevap bekler. Yağız Hazım ve Kerime arasındaki gerginliği sezer. Hazım bu duruma engel olmaya çalışsa da Yağız gerçeklerin peşine düşmeye kararlıdır.

Yaseminin bir çocuğu olduğunu öğrenen Fazilet için artık intikam zamanıdır. Fazilet sonraki planını hazırlar. Şimdi de Yasemin ve Fazilet arasında oyun başlamıştır. Yağız, Hazan ve Sinan arasında tartışmalar yaşanır. Nil gelir ve tüm dengeler değişir. Sinan Hazanla arasındaki sorunları çözmeye çalışırken Sinan da ona büyük bir sürpriz yağmaya hazırlanır.

Sinan’ın hazırladığı sürpriz gecesinde yine olanlar olur.  Sinan Yasemin  Yasemine asıl sürpriz Fazilet Hanımdan gelir.  Egemenlerin yaşadığı bu sürpriz tüm ailede şok etkisi yaparken bundan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.  Fazilet Hanımın bildiği bu sır nasıl büyük bir etki yapacaktır ailede.. Yasemin bu aile de nasıl barınacak artık? Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 31. bölüm özeti ve fragmanı bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.