Fazilet Hanım ve Kızları 38. Bölüm Fragmanı 10 Mart

Fazilet Hanım ve Kızları 38. Bölüm Fragmanı 10 Mart… Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümü özeti Hazan ortadan kayboldu. Yağız bu duruma çok şaşırdı. Neler olduğunu anlamaya çalışıyor. Diğer taraftan da Hazan ise dehşetin tam ortasındadır. Yağız Hazan için çok endişelenir. Ne yapacağını düşünür.

Sinan ise Hazan’ın dinlenmek için gittiğini düşünür  bu yüzden de bir şey yapmaz.  Yağız, zaman geçtikçe soğukkanlılığını kaybederken, Hazan yaşadığı kabusun arkasında Kerime’nin olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Yaptıkları son konuşma yüzünden ablasının tatile çıktığını sanan Ece, Fazilet’i yatıştırmaya çalışırken, Sinan Fazilet’in hedefindedir.

Yağız, Fazilet’i panikletmemek için kendi imkanlarıyla Hazan’ın nerede olduğunu öğrenmeye çalışırken, yakaladığı ipuçları Yağız’ı tamamen kontrolden çıkarır. Diğer yanda, Gökhan, Ömrüm’le ilgili şüphelerinin peşindeyken kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Yasemin, Selin’den de beklediği desteği bulamaz ve hayatının en ağır yenilgisini yaşar.

Yakaladığı ipucunun peşine düşen Yağız, Hazan’ı bulmak için çırpınırken Kerime’nin hedefindedir. Yağız’ın büyük bir tuzağa çekildiğini fark eden Hazan, onu koruyabilmek için canı pahasına mücadele ederken, Yağız Hazan’ı kurtarmak için hayatını ortaya koymuştur bile.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 38. bölüm resimleri bilgileri sitemizde sizlerle… 10 Mart cumartesi akşamı yayınlanacak olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi Startv de yayınlanmaya devam ediyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.