Fazilet Hanım ve Kızları Ahmet Kimdir Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı

Fazilet Hanım ve Kızları Ahmet Kimdir Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı… Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yeni bölümünde Fazilet artık kendi planını devreye sokmaya başlıyor. Kimseye güvenmiyor. Kendi adamını tutuyor ve Yasemin’i takip ettiriyor. Yasemin’in bir işler çevirdiğinden emin ve onun bir şey gizlediğinden. Peki haklı çıkacak mı? Çıkacak tabi.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Fazilet’in tuttuğu adam Yasemin’i her zaman takip edecek ve onun sırlarını Fazilet’e anında yetiştirecek? Peki Fazilet’in tutmuş olduğu Ahmet adındaki bu yakışıklı oyuncu kim? Fazilet Hanım’ın adamı Ahmet’in bilgilerini merak edersiniz diye düşündük. Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Fazilet Hanım ve Kızları Ahmet’i canlandıran kişinin gerçek adı Görkem Yasavur. Görkem Yasavur Kimdir? Görkem Yasavur İstanbul’da yaşıyor. Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon- Sinema bölümünde eğitimini tamamladı. Oyunculuk eğitimi de alan oyuncu mankenlik modellik yapıyor. Görkem Yasavur’un ilk ekran deneyimi Fazilet Hanım ve Kızları ile olacak. Böyle yakışıklı oyuncu yeteneği ile de keşfedilirse eminiz ileri de daha çok projelerde izleyebiliriz. Görken Yasavur’un instagram hesabı da theyasavur

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yılbaşı haftası sebebiyle bu hafta yayınlanmasa da yeni bölümü ile 13 Ocak cumartesi Star tv de kaldığı yerden devam edecek.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.