Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin KAMPANYASI

Star tv ekranlarında devam eden ve her bölümüyle oldukça iyi izlenme oranlarına kavuşan iki sezondur hem yapımcı firmanın hemde star tv de yüzleri güldüren Cumartesi günlerinin güzel ve aksiyonlu dizisi Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi bu sezon final yapacağını ve ekrana veda edeceğini duyurdu. Böyle bir dizinin neden final yapmak istediğini izleyicide anlamış değil.

Çünkü son haftalardaki reytinglere baktığımızda Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Final yapması için hiç bir neden görünmüyor. Oldukça iyi gelen reyting sonuçlarına rağmen kanalın mı yoksa yapımcının mi diziden soğuduğunu henüz kimseler anlayamadı. Son olarak dizinin aldığı reytinglere bakacak olursa ortalama olarak şöyle bir tablo görünüyor.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi son hafta aldığı 3.44 total oranı ile 6.sırada yer alırken bir önceki hafta almış olduğu 3.87 oranındaki total reyting ile 4. sırada yer almıştı. Ortalama olarak sıralaması genelde 3. ile 7. sıra arasında değişen Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Final yapması için bir neden gözükmüyor. Çünkü bir diziyi tutturup ciddi oranlarda izlenmesi artık kolay bir iş değil.

Son yayınlanan dizilerden hiç biri reytinglerini artırıp da ciddi oranları yakalayamadığı için kısa sürede final yapmak zorunda kalıyor. Bizim görüşümüze göre böylesine tutulmuş ve iyi oranlarda reyting alan bir diziyi harcamak kısa sürede final yapmasını istemek hiç mantıklı gelmiyor. Star tv bu konuya tekrar eğilmeli ve final kararını iptal etmelidir. Bu konuda biz diizhaberi.tv olarak ne yapabiliriz diye düşündük ve bu kampanyayı başlatmaya karar verdik.

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin Kampanyasına nasıl destek olacağız?

Aslında kampanya tamamen sizlerin yorum ve görüşlerinin paylaşılması ile sosyal medyada twitter ve facebook gibi alanlarda sesimizi duyurmak istememizle ilgili bir durum. Şimdi yapacağımız işleri sıralamak istiyorum: 1- Öncelikle aşağıya Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Final Yapmasın Bitmesin gelecek sezonda devam etsin gibi yorumlar yazıyoruz. 2- Sonra yorumlarınız onaylandıktan sonra bu sayfayı eşimiz dostumuz görsün ve haberdar olsun diye sosyal medyada sayfanın linkini paylaşıyoruz. Hepsi bu kadar..

3- Bizde sizlerin yollamış olduğu bu yorum ve görüşleri Star tv ve dizi yapımcısına göndererek – dizinin sevenleri dizileri bitmesi istiyor, Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Final Yapmasın Bitmesin gibi mailler ile kanalın ve yapımcının dikkatini çekiyoruz.. İnşallah bu güzel dizi yarıda kalmaz ve final yapmaz. Bir çok diziden daha fazla reyting alan bu dizinin bitmemesi için bir yorumda siz yazın, bir link de siz paylaşın sosyal medyada tüm alanlarda.. Şimdiden tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin kampanyamıza sağladığınız destekten dolayı şimdiden teşekkür ederiz. Sizlerin yorum ve paylaşımları ile inşallah dizimiz gelecek sezonda kaldığı yerden devam edecektir..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin KAMPANYASI (13 Yorum)

  1. bitsin bu ahlaksız dizi yaghaz olduktan sonra ahlaksız oldu devam etmesn hem siz ne kadar kampanya başlatsanızda boşş star tv kararı almış bile bitsin artık türkiye ahlaksızlık izlemiyor beyin yok mu sişzdeee

  2. Fazilet hanım ve kızları final olmasın lütfen sadece izlediğim dizi bu bunun için haftanın gelmesini iple çekiyoruz final olmasın

  3. Dizinin sezon finali yapması gerekiyor o kadar çok konu var ki yazılacak bu sezon final yapması demek dizinin yarıda kalması demek umarım bunu göz önüne alarak karar verirler.

Eklenme Tarihi: 5 Mayıs 2018
SSL Certificates
SSL Certificate