Fazilet Hanım ve Kızları Farah Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Sümeyra Koç)

Star tv de yayınlanan ve beğeni ile izlenen dizi Fazilet Hanım ve Kızları’na yeni bir isim dahil oluyor. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi Star tv de cumartesi akşamları yayınlanıyor. Egemenler ile Fazilet Hanımın Kızları arasında olanların konu edildiği diziye yeni oyuncular dahil oluyor hikaye farklı boyutlar kazanarak devam ediyor.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yapımcılığını Avşar Film üstlenirken yönetmenliğini Gökçen Usta üstleniyor. Senayosunu Sırma Yanık’ın dizide Yağız Hazan ve Sinan üçlüsünün arasındaki çekişmelerin seyirci tarafından çok beğenildiği diziye katılan yeni oyuncuyu daha önce başka dizilerde de izlemiştik.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisine yeni katılan oyuncunun adı Sümeyra Koç. Sümeyra Koç diziye Farah rolüyle katılacak. Fazilet Hanım ve Kızlarında 34. bölümde dahil olacak olan Farah karakterinin bilgilierini sizlerle paylaşacağız.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Farah rolünü canlandıran Sümeyra Koç Kimdir? 1987 İstabul doğumlu olan genç ve güzel oyuncu oyunculuk eğitimi yurtdışında almıştır. Türkiye de Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyu koçluğu yapmıştır. Reklam filmlerinde de rol almıştır. Sümeyra Koç daha önce Lale Devri, Kurt Seyit ve Şura, Kara Kutu ve Sana Bir Sır Vereceğim dizilerinde rol aldı.

Fazilet Hanım ve Kızları Farah Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Sümeyra Koç)

Fazilet Hanım ve kızları dizisinde Sümeyra Koç Farah rolünü canlandıracak. Bu karakterin Sinan için geldiği ve artık Yağız ve Hazan aşkını izleyeceğiz diye tahminler Bu rolüyle de çok başarılı olacağını düşünüyoruz. Kendisine başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.