Fazilet Hanım ve Kızları Hazan Vuruldu mu Ölecek mi, Yağız Onu Kurtaracak mı?

3 Mart 2018 cumartesi günü Star TV’de ekrana gelecek olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Hazan vuruldu mu ölecek mi, mezara düşen Hazal mı sorusu merak edilmeye başlandı. sevilerek izlenen ve Her bölümüyle oldukça iyi bir reyting alan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 37 bölüm fragmanı ve özeti Star TV ekranlarında yayınlandı..

Ancak fragmanı izleyenler şaşırdı kaldı, Çünkü Yağız Hazanı kurtarmak için büyük büyük bir mücadele sergilediğini ve Hazanın vurulduğunu fragmanda seyrettik. 37 bölümü geride kalan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Hazan ölür mü vurulur mu merak edilirken Aslında vurulanın Hazan olmayacağı Yağızın Hazanı kurtarmak için büyük bir gayret sarf ettiği Sinan’ın ise Orada olmadığını fragman da gördük.

Yine Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 37. bölüm fragmanından anladığımız kadarıyla Sinan Nil ile sohbet ederken Yağız ise büyük bir özveriyle hazanı kurtarmak için onun peşinden gider ve nerede olduğunu bulmak için çalışır. Fragmanda son anlarda ise ormanda kaçarken Hazan’ın arkadan vurulduğu ve mezara düştüğü görülse de annesinin rüyası olduğu görülüyor, bu sahnenin gerçek mi yoksa Hayal mi olduğu konusunda şüphelerimiz var.

3 Mart Cumartesi günü ekrana gelecek olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 37. bölümü oldukça merak edilmeye özellikle Hazan Yağız arasındaki aşkın nasıl ilerleyeceği ve Hazanın Yağız tarafından kurtarılmasını hep birlikte seyredip Aşkın yeniden doğuşuna şahitlik edecek gibiyiz, bakalım yeni bölümde başka neler yaşanacak izleyip göreceğiz.

Fazilet Hanım ve Kızları Hazan Vuruldu mu Ölecek mi, Yağız Onu Kurtaracak mı?: Sizce Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Hazal gerçekten vurulacak mı yoksa yağız onu kurtaracak mı yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Fazilet Hanım ve Kızları Hazan Vuruldu mu Ölecek mi diye merak etmemize sebep olan 37. bölüm fragmanının açılımı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fazilet Hanım ve Kızları Hazan Vuruldu mu Ölecek mi, Yağız Onu Kurtaracak mı? (4 Yorum)

Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2018