Fazilet Hanım ve Kızları Neden Bitti Final Yaptı? Başka Kanala Geçermi?

Star tv ekranlarının yeni dizilerinden biri olan ancak yayınlandığı günden beri bir türlü iyi reytingleri göremeyen Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde tehlike çanları çalıyor. Bu yüzden dizinin geleceği sorgulanırken böylesine bir dizinin reytingler sebebi ile bitecek olmasından sonra Neden Bitti Final Yaptı? Başka Kanala Geçer mi? soruları gündeme geldi.

Dizinin başka bir kanala geçip geçmemesi aslında çok önemli değil, dizi istediği mesajı izleyenlerine verdi bence. Ancak devam edip başarılı bir reyting grafiği çizmesi oldukça zor görünüyor. Son reyting ölçümlerinde aldığı 4.28 Total reyting oranı ile 6. olan dizimizin kısa süre sonra final yapacağı ve ekrana veda edeceği konuşuluyor.

Fazilet Hanım ve Kızları Neden Bitti Final Yaptı? Başka Kanala Geçer mi? Aslında neden bitti yada final yaptı sorusuna dizinin aldığı reytingler en güzel cevabı veriyor. Daha dizi ilk bölümlerinden iyi bir kitle yakalayamadı ise genelde 6. 7. sıralarda yer buluyorsa dizi bir müddet daha devam edip biteceği anlamı çıkıyor. Başka kanal ister mi bilemiyoruz ama bir ara Fox tv diziye talip olmuştu ancak yapımcı ile anlaşamamışlardı.

Fazilet Hanım ve Kızları Son bölümde neler Olacak Özeti Tüyoları: Sinan,  yüreğini kaptırdığı Hazan’a her şeyi en ince detayına kadar anlatmaya karar verir. Hazan, Ece’nin kendisine yalan söyleyerek Yağızla bulaşmaya gittiği gerçeğini öğrendiğinde çok sinirlenir ve bu sinirlerine hakim olamaz, Yağız’dan bu yaşadıkları için hesap sormak için harakete geçer.

Fazilet ise durumu anlamıştır, kızı ile Yağız arasındaki filizlenen bir aşk olduğuna inanmaktadır ve bunu Yasin’e o değilden göstermek ister. Selin’in planları bir bir işliyor. Ancak Yasin Fazilet’e kızı ile ilgili başka imalarda da bulunur. Yasin’in, Fazilet’e Ece hakkında bulunduğu imalarına yenilerini ekler ve oldukça can sıkıcı olmaya başlar.

Bu arada Ece Yasin’in yanına giderek onunla yapmak istediği hesaplaşma beklediği şekilde olmamıştır. Selin planını bir bir uygulamaya koyarken, Yasin’i kendi safına çekme konusunda oldukça iyi çalışmış ve sonuç almıştır. Kerime Fazilet’i sıkıştırsa da ondan istediklerini alması oldukça güçtür. Fazilet ise bu durumda daha fazla kaçamayacağını anlayıp Kerime ile yüzleşmek ve Hazım Egemen’in büyük sırrını ortaya çıkarmak için onun evine gidecektir.

Son bölümün özeti böyle uzar gider ancak dizimizin sezon finali mi yoksa tamamen final yapıp ekrana veda mı edeceği konusu ise oldukça merak konusu olmaktadır. Fazilet Hanım ve Kızları Neden Bitti Final Yaptı? Başka Kanala Geçer mi? soruları ise çok yakında yanıtını bulacaktır. Sizce dizi bitmeli mi yoksa devam mı etmelidir? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fazilet Hanım ve Kızları Neden Bitti Final Yaptı? Başka Kanala Geçermi? (17 Yorum)

  1. Yani gundeme farkli bir kapi acilmazsa bu dizi biter cunku cok baydi artik…evet bende keyf alarak izliyorum,fakat daralmaya basladim artik sirlardan…gundemi degistirip diziye devam etsinler…

  2. ben bu diziyihayranlıkla izliyorum oyuncular kaliteli belki 2 bölüm biraz karısmıs olsada bu dizi bitmeyi hak etmiyor ok kadar sacma sapan dizi varken bu dizi devam etsin güzel senaryolarla

  3. Bende beğeniyle izliyorum fakat sırların açıģa kavuşturulmaması izleyenleri sıkıyor hala ve hazım beyde diziden çıktı sonuç finale doğru gidiyor yazık olacak

  4. Bu dizini çok seviyom bitmesini asla istemem bitmesin telebeyem her 6 gün telefonda bu diziye oturub baxiram ve çok beyeniyom

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 2 Haziran 2017