Fazilet Hanım ve Kızları Selin Öldü mü Diziden Çıktı mı?

Star tv ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak edilen Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde son bölümde Selin veya bebeği Öldü mü Diziden Çıktı mı? sorusu akıllara takıldı. İzleyenlerin oldukça merak ettikleri bu soruyu sizler için araştırıp yayınlıyoruz. Fazilet Hanım ve Kızları Selin ve bebeği Ölecek mi diziden çıkacak mı?

Bildiğiniz üzere dizide hamilelik yaşayan Selin son bölümde izleyenleri üzdü. Doktoru gidince hamileliğin dış gebelik nedeni ile olduğunu öğrenen Selin adeta şok oldu. Rahatsızlandığı için doktora giden Selin doktorun söyledikleri karşısında adeta şok oldu.

Dış gebeliğin aldatıcı ve tehlikeli olduğunu söyleyen doktor biran evvel çocuğun alınması gerektiğini söyledi. Çocuğunu aldırmak istemeyen Selin ise tüm tehlikeleri gögüslemiş oldu. Her an ölümle yüzyüze gelebilecek durumda olan Selin son bölümde yığılıp kalınca izleyiciler de Selin öldü mü Selin ve karnındaki bebeği ne olacak ölecekler mi? sorularını merak etti.

Fazilet Hanım ve Kızları Selin Öldü mü Diziden Çıktı mı? Bebeğini aldıracak mı yoksa ölecek mi?

Selin şimdilik bebeğini aldırmadı, ancak tıp dünyası ile inatlaşmaya devam ederse bir süre sonra bebeğini de kendini de kaybedebilir ve dizide yaptığı tüm kötülüklerin karşılığını bu şekilde ödeyebilir. Ancak önemli bir karakter olduğu için dizi yapımcısının şimdilik Selini öldürmeye niyeti yok gibi..

YORUMLAR

  1. Biran once final olsun cok sacmalamaya basladi dizisinin heyecani kalmadi artik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.