Fazilet Hanım ve Kızları Sevda Kimdir? Bilgileri Adı Soyadı İnstagramı Resimleri

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin bir hafta ara vermesinin ardından diziye yeni oyuncularda dahil oluyor. İlk olarak sizlerle Faziletin ajanı yani adamı rolüyle diziye girecek olan Ahmet’ten bahsetmiştik. Ahmet kimdir TIKLA öğren...

Fazilet Hanım ve Kızları Avşar Film’in yapımcılığında ve Gökçen Usta’nın yapımı ile yayınlanıyor. Sırma Yanık senaryosunu yazıyor. Başrol oyuncuları da Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Deniz Baysal ve Afra Saraçoğlu… Yeni bölümde diziye yeni bir isim daha dahil oluyor. Peki kim rolünde ve gerçek adı bilgileri neler?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisine İzim Turan katılıyor. İzim Turan’ın adını daha önce çok fazla duymadık ekranlarda gördüğümüz yüzlerden değil. İzim Turan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sevda karakterini canlandıracak. Sevda’nın dizideki rolü ne? Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümlerinde Sevda hangi Egemen ile yakınlaşacak? İzim Turan diziye bu hafta dahil olmuyor. 30. bölümlerinde ardından diziye girecek.

Sevda Fazilet’in büyük kozu olacak konakta. Dizide hangi Egemen’le aşk yaşayacak? Fazilet Hanım’a bu durum nasıl bir artı sağlayacak? İlerleyen bölümlerde göreceğiz. Peki İzim Turan Kimdir? Bilgileri resimleri sizlerle konumuzda aşağıda…

İzim Turan Kimdir? Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sevda’yı canlandıracak olan İzim Turan 31 Ağustos 1989 doğumludur. İzim Turan Mimarlık Bürosu sahibidir. Daha önce mimarlıkla ilgili bir çok şirketle çalıştı. Dokuz Eylül Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır. İngilizce, ispanyolca ve almanca bilmektedir.. Bukadar eğitimli biri neden dizide rol alır sorusu akıllara geliyor elbette.. Bakalım diziye neden katılmış? Fazilet Hanım ilerleyen bölümlerinde Sevdayı yani İzim Turan’ı izleyeceğiz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Ocak 2018