Fazilet Hanım ve Kızları Yasemin Öldü Mü Gökhan Yasemini Vurdu

Fazilet Hanım ve Kızları Yasemin Öldü Mü Gökhan Yasemini Vurdu.. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Hazım’da artık ilaçların etkisi görüldü. Hazım Demans hastalığına yakalandı. Hazım’ın demans hastalığına yakalanmasıyla ve hastaneye yatırılmasıyla tüm aile yanına toplandı. Ve bunun sebebini araştırdılar. Demans Nedir TIKLA ÖĞREN

Hazım’ın bu hastalığı araştırırken doktor da kanında çok fazla uyarıcı madde olduğunu söyledi. Buda Hazım’ı birinin zehirlediğini kanıtlar nitelikteydi. Tüm gözler Ece’nin üstüne çevrildi. Polis onu yakaladı. Eşini neden zehirlediğini sorguladılar.

Ece kendine ilacı verenin Yasemin Egemen olduğunu söyledi. Gökhan’da bunu araştırdı. Eşinin telefon kayıtlarını dinledi. Yasemin’in babasını yavaş yavaş zehirlettiğini öğrendi. Yasemin baştan beri bunu istiyordu. Amacına ulaştı derken başında daha büyük bir dert açıldı. Gökhan bunları duyunca silahı aldı ve Yasemin’e doğrulttu.

Fazilet Hanım ve Kızlarında Gökhan Yasemin’i vuracak mı? Babasına zarar verenin eşi olduğunu öğrenince çılgına döndü. Yasemin’i öldürecek mi? Yasemin’i canlandıran Hazal Türesan diziden çıkacak mı?

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.