Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon Gelen Ayrılan Oyuncular Kimler?

Star tv de başladığı ekran macerasına 2. sezonu ile devam edecek olan Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon Gelen oyuncular kimler giden Ayrılan Oyuncular Kimler? diye meraklı sorular geliyor bizlerde bilgilerimiz dahilinde bunlara yanıtlar verelim istedik.

Oldukça farklı bir konusu olan bir dizi oldukça igi çekici bulunmuş ancak inişli çıkışlı bir reyting grafiği oluşmuştu. Özellikle Azerbaycanda ve farklı Türk cografyalarında ilgiyle izlenen Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon Gelen oyuncular kimler diziden giden Ayrılan Oyuncular varmı gibi sorular geldiği için bizde yeni bir içerikle bunları duyuralım istedik.

Dizi ile ilgili aslında ilk haber oyunculardan önce yönetmen hakkında. Sevilen diziyi geçtiğimiz sezon Murat Saraçoğlu çekiyordu. Yapımcı ile anlaşamayan yönetmen görevi bırakınca yeni bir yönetmen ile anlaşma yoluna gidildi. Saraçoğlu’nun yerine son olarak ‘Kördüğüm’ dizisi yönetmiş olan Gökçen Usta geldi. Dizinin teknik ekibi de baştan aşağı değişti. Ancak oyunculardan herhangi bir değişiklik şimdilik yok.

Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon Çekimleri: Star TV’nin sevilen dizisi ‘Fazilet Hanım ve Kızları’nın 2. sezon çekimleri de 14 ağustos pazartesi itibarıyla başlamış oldu, star tv için yeni sezon çekimlerine başlayan ekip oldukça keyifliydi. Yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği, başrollerinde Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Çağlar Ertuğrul, Hazal Türesan, Tolga Güleç, İdris Nebi Taşkan ve Alp Navruz’un yer aldığı dizinin 2. sezon çekimleri bugün itibariyle başladı.

‘Fazilet Hanım ve Kızları’ yeni sezonuyla Eylül’de Star TV’de! Sizde dizi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler..
Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon fragmanı çıkınca buraya ekleyeceğiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon Gelen Ayrılan Oyuncular Kimler? (4 Yorum)

Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2017