Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon Tarihi Ne zaman Başlayacak?

Star tv ekranlarında cumartesi günleri yayınlanan ve oldukça merak uyandıran, özellikle ev kadınları tarafından oldukça ilgi gösterilen Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon Tarihi Ne zaman Başlayacak? sorusu merak edilmeye başlandı. 17 Haziran Cumartesi günü sezon finali bölümü ile ekrana gelen dizi Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon ne zaman başlıyor?

Fazilet Hanım ve Kızları özellikle Hazan ve Sinan aşkı ardından da Yağız ile devam eden ve dallanıp budaklanan aşkları ve entrikaları ile oldukça takip edilesi bir dizi halini aldı. Bir taraftan aşkın ve sevginin masumiyeti işlenirken diğer yandan hırs ve ihtiraslarının gölgesinde kalan ve kendilerinden başkasını düşünmeyen hayatları bizlere sunan dizi ilgi görmeye devam ediyor.

Reytinglerine baktığımızda genellikle 5. ve 6. sırada yer alan dizi cumartesi günleri haftasonu olmasına rağmen oldukça ilgi gördü. Ancak yeni sezonda yeni dizilerde başlayınca şansı nasıl olur bilemiyoruz. Belki de kısa sürede final yapacak onu bilemiyoruz ama şimdilik izlenmeye ve merak edilmeye devam eden dizinini başlama tarihine bakalım hep birlikte.. 

Fazilet Hanım ve Kızları Yeni 2. Sezon Tarihi Ne zaman Başlayacak?: Fazilet Hanım ve Kızları 2. Yeni Sezon tarihi eğer büyük bir aksilik olmaz ise 16 Eylül 2017 cumartesi günü star tv de başlayacak. 17 Haziranda yapılan sezon finalinden sonra hayli uzun bir ara olsa da Ağustos ayının ortalarında çekimlerin yeni sezon hazırlıklarının başlayacağı hatta diziye yeni oyuncu girişlerinin olacağı kesinleşti.

Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon tüyolarını neler olacağını sizlerle paylaşacağız. Fazilet Hanım ve Kızları 2. Yeni Sezon yeni oyuncular kimler olacak Fazilet Hanım ve Kızları 2. sezondaki tüyoları buradan takip edebilirsiniz. Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezondan neler bekliyorsunuz? Aşağı yorum olarak yazabilirsiniz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.