Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezonda Neler Olacak Tüyoları Özeti

Star tv ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olan Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezonda Neler Olacak Tüyoları Özeti ile dizihaberi.tv de sizlerle olacak. Yeni 2. sezondaki tüm gelişmeleri sizlerle anlık olarak buradan paylaşacağız. Yeni sezon için onay alan Fazilet Hanım ve Kızları 2. sezonu ile eylülde star tv de olacak.

Cumartesi günleri star tv de ekrana gelmekte olan ve yeni sezonda da aynı gün yayınlanacak olan Fazilet Hanım ve Kızları Yeni sezonda neler olacak: işte tüyolar.. Faziletin hiç umulmadık cesareti kızları için felaketi mi olacak? Sinan ile Hazan arasındaki ilişki ilk bölümlerden beri büyük bir aşk doğacağını göstermişti bize. Ancak bu büyük aşk anlaşılan 2. sezonda gerçekleşecek gibi görünüyor..

Sinan artık Hazan için her şeyi göze almıştır ancak tam bu sırada Nil’in intihar olayı tüm aileyi ve gelişmeleri yani kısacası her şeyi altüst eder. Gerçeği öğrenen ve duyduklarına inanamayan Yağız ve Sinan’ın hesaplaşması ise hiç beklenmedik kadar sert olur. Yağız, beklenmedik sürpriz adımla yine yapmıştır yapacağını ve dengeleri değiştirmiştir.

Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezonda Neler Olacak Tüyoları Özeti: Hazan ise tüm şüpheleri üstüne çekmiş durumda iken Fazilet ise Ece’yle ilgili yeni bir bilgi daha öğrenir.  Ece’nin hamile olması, Fazilet’i en büyük kabusuyla yüzleşmesini ortaya çıkarırken, Fazilet’in kızını kurtarmak için girdiği yol, sadece Ece’nin değil, Egemen ailesinin de geleceği için oldukça kritik bir dönemeç olacaktır.

Yasin öfkelenip hiç olmayacak bir hata yaparken, Ece, hayatındaki en zor seçimle baş başadır. Aynı anda Hazan ise kendi seçiminin zorlu bedelini ödemek zorunda kalacaktır. Hazan’ın ödeyeceği bedelden Yağız ve Sinan’ın payına ne düşecek yeni sezonda göreceğiz? En çaresiz anında uzanan yardım eli, Ece’nin kaderini değiştirmeye yetecek mi? Kızının geleceğini kurtarmak için gözünü karartan Fazilet’in cesareti, hem kızlarının hem de Egemen’lerin felaketi mi olacak?

Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezonda Neler Olacak Tüyoları Özeti yeni sezon fragmanı ile star tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Sizlerde Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezonu hakkında bilgileri ve tüyoları buradan takip edebilir yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Fazilet Hanım ve Kızları Yeni Sezon ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi 2017 eylülde star tv de..

YORUMLAR

 1. insallah 3. sezon olur .diziyi cok seviyoruz. sacmalamadan heycanandiran ve oyunculari bu kadar basarili olan gördügüm ilk dizi <3 #yaghaz

 2. Sinan aradan cekilsin Hazan Sinana yakismiyor .Yaizla Hazan doha coooooook yakisiyor Mene gore Sinanla Hazan ayrilacak ve Yaizla Hazan olucak .Buna inaniyorum.

 3. Yagiz ve hazan aski baslasin sarilsinlar birbirlerine

 4. sinan bencil sevgisini de yansıtamıyor.YAĞIZ ve hazan heyecanla bekliyoruz. rol icabıda olsa hazana yağız gibi ayakları yere basan gerekiyor. sinan annesi kerimeyle muhabbet etsin

 5. HAZSİNyoksa bizde yokuz

 6. Tabi ki hazsin eğer yağhaz yaparlarsa hazsinler bu diziyi izlemez bende dahil bide hiç yakışmıyorlar yağızla zaten çok saçma olur yani hani hazan çok seviyodu sinanı bu otel işinide biraz abartıllar bence artık hazan sinan ı affetsin onlar sevgili olsun yağızla da çok iyi dost olsunlar en güzeliHAZSİN

 7. Yeni sezonda yağiz ve hazan aski baslasin sinan aradan ciksin hazana cok aci cektirdi

 8. Bence bu sezonda yağız ve hazanin aşkı alevlenecek inşallah da olur

  1. Yagiz hazan aski baslasin artik sinanla olmuyor ve yakismiyor

 9. Bu sezonda yağız ve yazanin aşkı alevk

 10. Hazan ve sinan hiç ayrılmayın hazan sinanı affettttttt

 11. Yağız çık aradan hazan ve sinanı rahat bırakkkkkkk

  1. O cikarsa aradan dizi olmaz hem sinan ona yalan konustu

 12. Hazan sinandan vazgeçmesinnnnnnñnnnnnnnn

 13. Hazan ve sinan aşkı hiç bitmesin yağız çık aradañnnnnnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.