Feda Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti

Feda Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti… Feda dizisi yakında başlıyor. Kurtlar Vadisi Pusu, Süper Baba, Ekmek Teknesi, Acı Hayat ve Deli Yürek gibi dizilere imzasını atan yönetmen Osman Sınav yeni sezona da bomba gibi bir proje ile imzasını atmaya hazırlanıyor. Osman Sınav her zaman başarılı yapımları yönetmiştir.

Feda dizisinin senaryosunu da Ümit Saat yazıyor. Feda dizisinin konusu da 4 şehit çocuğunun mücadelesi olacak. Dizi de aynı gün hain bir kurşunla canlarını veren bir savcı, bir askeri istihbaratçı bir bir polis ve bir askerin yetim kalan 4 çocuğunun hikayesi anlatılacak. Babalarının vefatı ardından değişen hayatları ve babalarının şehit olmasındaki sırrı araştıracaklar.

Feda dizisinde Osman Sınav asker aksiyon drama tarzında çalışıyor. Osman Sınav yılların efsaneleşen dizisi Kurtlar Vadisini yönetti. Kanal kanal gezdi filmleri yapıldı. Hala yayınlansa eminiz ki yine reyting rekorları kırar. Osman Sınav işinin hakkını verir her zaman. Bu dizide de aynı başarı olacaktır muhakkak.

Feda dizisinin oyuncu kadrosu hakkında henüz netleşen bir bilgi yok. Dizinin yayınlanması ile Kanald ilgileniyor şimdilik ama anlaşma imzalanmadı. Yayın tarihi oyuncuları hakkında bilgileri de sizlerle paylaşacağız. Feda dizisinin konusu gerçekten etkileyici.. Sizce bu dizi tutar mı ? Oyuncuları kimler olmalı yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Osman sınav türkiyenin en iyi yönetmen bencede tutar oyuncu olarak k.imirzalıoglu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.