Fedai Baran Ne Ceza Aldı ? Kimdir Mahkeme Sonucu Verilen Karar

Fedai Baran ne ceza aldı mahkeme tarafından ne ceza verildi ? Mahkeme sonucu verilen karar neticesinde Fedai Baran kaç yıl ceza evinde yatacak? Emine Bulut’u haince öldüren adama verilen ceza için halkın tepkisi ne oldu? Fedai Baran kimdir yakından tanıyalım.

Fedai Baran Ne Ceza Aldı ? Kimdir Mahkeme Sonucu Verilen Karar

Fedai Baran Tutuklandı mı? Nerede

Emine Bulut cinayetini işleyen Fedai Baran kimdir tutuklandı mı? Kameralar önünde görgü tanıkları eşliğinde eski eşini öldüren Fedai Baran tutuklandı mı? Taksi ile olay yerinden uzaklaşan Fedai üzerinde kan lekeleri için soran taksiciye kurban kestim dedi. Ardından Emine Hanım’ın babasını arayarak olaydan sorumlu tuttu. Siz benden 4 yıl önce bir kız aldınız benim karımı benden aldınız ben de sizden kızınızı aldım diyerek telefonu kapattı. Bir anda fenalaşan baba kötü haber ile yıkıldı. Fedai Baran ise kıskıvrak yakalandı ve tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Fedai Baran Tutuklandı mı - Nerede

Fedai Baran Ne Ceza Aldı ? Mahkeme Sonucu

Medyada yankılanan olayın yargı ayağı hızlandırıldı. Güvenlik güçleri iddianamesini savcılığa sundu. Dosyasını hızla toparlayan sayın savcı iddianamesini hazırladı. Suçlandığı konu ise tasarlayarak adam öldürme olarak ağırlaştırılmış muebbet hapis isteminde bulundu. Şuan dosya sayın Hakim’in önünde. Davayı onaylayan Hakim Bey duruşma tarihi henüz vermedi ancak Fedai Baran’un tutukluluk halinin devamı şeklinde ilk tavrını koymuş oldu.

Fedai Baran Ne Ceza Aldı Mahkeme Sonucu

Fedai Baran Af’tan Yararlanacak mı?

Kasten tasarlayarak adam öldürme suçu af gündeminde değildir. Gerek MHP nin verdiği taslakta gerek Ak Parti’nin af yasası içerisinde 81. madde cinayet suçundan tutukluları ayrı tutmaktadır. Kaldı ki bazı bölümler affı çarptırmaktadır. Şuan için konuşulan af 2017 yılı öncesinde işlenmiş suçlar için konuşulmaktadır.

Fedai Baran Af'tan Yararlanacak mı

Fedai Baran Kimdir ?

Fedai Baran kendisinden 10 yaş daha küçük Emine Baran ile ihtişamlı bir düğün ile dünya evine girmiş mutlu aile kurmuştur. Ancak ilerleyen zamanlarda özellikle ekonomik sıkıntıların da etkisi ile evde ortamlar gerilmiş eşi ile arası açılmıştır. Şiddet gören eşi, durumu babasına anlatınca ailesinin desteği ile boşanma kararını almıştı. Ancak Fedai Baran ailesinin bölünmesinden Emine Hanım’ın babasını sorumlu tutmuş. Benden eşimi aldı iseniz kimseye yar etmem diyerek kızının önünde öldürmüştür. Şimdi ise Fedai Baran ceza evindedir.

Fedai Baran Kimdir

Fedai Baran’a Ne Ceza Verildi ?

Henüz duruşma gerçekleşmedi ancak medyanın da baskısı ile 2-3 duruşmada sonuca bağlanacağını tahmin ediyoruz. Savcının talep ettiği ağırlaştırılmış muebbet hapis cezası 40 yıl olarak verilir. Ceza evinde geçirilecek toplam süre ise 20 yıl 1 gün olarak belirlenmiştir. Bazı durumlar 2 kez ağırlaştırılmış muebbet hapis verilir bu durumda sanık 40 yıl 2 gün ceza evinde yatar. Fedai Baran’un kaç kez müebbet hapse çarptırılacağını takip ediyoruz.

Fedai Baran'a Ne Ceza Verildi

Fedai Baran Ceza Evinde Öldürüldü mü? Öldü mü

Çıkan bazı haberlere göre hunharca cinayet işleyen zanlı ceza evinde düştüğü koğuşta öldürüldü. Mahkeme sonucu beklemeden koğuş arkadaşları tarafından şişlendiği iddia edildi. Bu konuda henüz kesin bilgiye ulaşamadık ancak  ceza evindeki durumunun çok ta iyi olmadığını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yatağının olmadığını hatta sandalye üzerinde bile bir an gözünü kırpmadan sabahı beklediğini tahmin edebiliyoruz.

Fedai Baran Ceza Evinde Öldürüldü mü - Öldü mü

Fedai Baran tutuklandı mı? Nerede kaç yıl ceza aldı mahkeme sonucunda verilen cezaya göre kaç yıl ceza evinde yatacak ? Fedai Baran kimdir Emine Bulut’u neden öldürdü? Konuşulan af konusundan yararlanıp dışarıya çıkacak mı kaç yıl ceza alacak ? Tasarlayarak adam öldürme suçunu işleyen Fedai Baran hakkındaki sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Asıl merak edilen ise Fedai Baran Ceza Evinde Öldürüldü mü?

Fedai Baran Ceza Evinde Öldürüldü mü

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.