Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Spor

Fenerbahçe Andre Ayew ile 1 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Fenerbahçe’nin Swansea City’de oynayan sol kanat oyuncusu Ganalı futbolcu Andre Ayew, klüp merkezinde gerçekleştirilen imza töreniyle kendisini Fenerbahçe’ye bağlayan imzayı attı. 1 yıllığına kiralanan Andre Ayew oldukça başarılı ve geçtiğimiz sezon İngiltere de Premier ligde 6 golü bulunuyor.

Sarı Lacivertli ekip bir süredir takip ettiği İngiliz kulübü Swansea City’de oynayan sol kanat oyuncusu Andre Ayew ile bir yıllık anlaşmasını basına servis etti. Fenerbahçe ile sözleşme imzalayan ve bir yıl kiralık olarak top koşturacak olan Andre Ayew Fenerbahçe ile anlaşmasının ardından şunları dile getirdi;

Fenerbahçe’den bana karşı bir ilgi olduğu söylendiğinde çok mutlu oldum. Türkiye süper liginde Fenerbahçe çok büyük bir kulüp, bunu daha önceden biliyordum. Fenerbahçe’nin Yeni projeleri var. Bu projelere inandım ve buraya geldim. Fenerbahçe’nin geleceği gerçekten çok parlak” dedi.

Gana’lı Andre Ayew Fenerbahçe kulübünde gerçekleştirilen imza töreninden sonra bir takım açıklamalarda bulundu. 28 yaşındaki başarılı futbolcu, geçtiğimiz sezon Premier Lig’de 40 maça çıkmış olan Andre Ayew, 6 gol ve 5 asistlik performans sergilemişti.

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Spor

To Top