Fenerbahçe Çekilişte Kaç Para Toplandı Ne Veriyor? Nasıl Katılınır?

13 Mayıs TV8 Fenerbahçe Çekilişte Kaç Para Toplandı Ne Veriyor? Nasıl Katılınır?

WinWin Fenerbahçe Tv8 Çekiliş Programı WhatsApp Hattı Numarası : 0541 790 1907 videolarınızı whatsapp tan göndererek yayına katılabilirsiniz. 

Fenerbahçe için ne kadar bağış toplandı. Acun Ilıcalı ve Cem yılmaz Fenerbahçe için ne kadar topladı?

 

Acun Ilıcalı ve Cem Yılmaz Fenerbahçe için kaç para topladılar?

Fenerbahçe Kulübü’nde kulübe destek sağlamak, Ve UEFA’dan Finansal Fair-Play nedeniyle gelebilecek olası bir cezadan kurtulmak için Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ‘ Fener Ol ‘ kampanyası, 4 Nisan Perşembe günü  başlatmıştı. Fenerbahçe’nin Avrupa’ya gidememe ihtimalinin olduğunu söyleyen  Ali Koç, sarı lacivertli camiaya bağış seferberliği çağrısında bulunmuştu.

Sarı-lacivertli kulübün başkanı Ali Koç,  gelecek destekelerin miktarlarının açıklanmayacağını, ancak kampanya da toplanan miktarın düzenli aralıklarla duyurulacağını belirtmişti.Sarı-Lacivertli takımın , 6 Nisan Pazar günü resmi internet sitesin yaptığı açıklamada kampanyaya ilk 24 saat içinde 10 bin TL üzerindeki bağışın  haricinde gönüllü kitleninde katkısı sonucu toplanan tutarın 15 milyon TL’yi aştığını, bu süreçte 300 binden fazla Fenerbahçe taraftarının kampanyaya katıldığını duyurmuştu.

27 Nisan’da Divan Kurulu toplantısında Ali Koç açıklama yaptı toplanan para için kesin miktarını vermek istemeyen Ali Koç yaklaşık 500 bin kişinin Ferner ol kampanyasına katıldığını belirtti ve bir Galatasaraylı’nın 500 bin TL destekte bulunduğunu söylemişti.

Acun  Ilıcalı, 12-13 Mayıs tarihlerinde kendi kanallarından ortak yayının yaparak Win Win yani Kazan Kazan kampanyası düzenledi. Kampanyaya SMS’le katılanların yanı sıra  iş adamları ve sanatçılar da forma alarak kampanyaya destek verdi. İki günlük programın sonunda 950 bin sms bağışı alırken forma satışları 123 bini buldu.

Fener Ol kampanyası ne zaman bitecek?

Fenerbahçe Kulübü Minımum desteği 1 TL olarak belirledi. Fener Ol kampanyası için 1 milyar TL toplayabilmek için 1 yıl izin alındı. Gerçek kişiler ve Kurumlar kampanyaya destekte bulunabilecekler. Fener Ol kampanyasıyla 31 Mayıs’a kadar 500 milyon TL, bir yıl içinde 1 milyar TL toplamayı hedefliyor.

TV8 Fenerbahçe WinWin Kazan Kazan çekiliş gecesini izleyenler çekilişe nasıl katılınır? çekiliş ne kazandırıyor çekilişne veriyor ve çekiliş’e katılmak için ne yapmak gerekiyor gibi soruları internette araştırmaya başladı.Hangi İl En çok fenerbahçe forması satın aldı. 13 Mayıs TV8 fenerbahçe yayını için tüm detayları yazımızda sizinle paylaşıyoruz, Forma bağışında bulunanlar hakkında bilgiler kimdir yazımız gece boyunca güncellenecektir. 13 Mayıs gecesi Yapılan Fenerbahçe programında kaç para toplandı? kaç forma bağışlandı? hepsini gece boyunca sizlere sunacağız.

Volkan Demirel tüm takım adına konuşurken tüm takım olarak 10.000 Forma bağışladıklarını duyurdu, 10.000 forma bağışı ile tüm takım kulübüne destek oldular.

12 Mayıs Gecesinin Sonunda Toplanan Bağış Miktarı;

750.000 SMS desteği (20TL) – 55.000 ve üzeri forma satışı gerçekleşti formaların tanesi üçyüz (300tl) dir.

Hangi İl En Çok Fenerbahçe Forması Satın Aldı;

Kazım Türkerler Kimdir? Acun’un 1500 Forma hediye aldığı Kazım Türkerler bütün seyircileri çoşturdu..

Gece’ye telefon ile bağlanarak ilk etapta 1000 forma hediye eden ve Acun ile konuşmasıyla beraber 1500 formaya çıkaran ünlü iş adamı Türkerler Holding yönetim kurulu başkanı Kazım Türkerler Fenerbahçe camiasına büyük destekte bulundu.

İnşaat ve Sanayi alanlarında büyük yatırımları olan Türkerler Holding kurucusu Kazım Türkerler’in yayına katılmasıyla tüm seyirciler yoğun ilgi gösterdiler.

Kazım Türkerlerden sonra 1000 Forma ile Cihan Kamer de Fenerbahçe ailesine büyük destekte bulundu. 1000 forma bağışı yaparak kulübe destek olan Cihan Kamer Atasay’ın sahibidir. Koyu fenerbahçeli ve üyesi olan Cihan Kamer’den büyük destek.

Fenerbahçe için düzenlenen Tv8 Fenerbahçe çekilişi Canlı Yayın ile başladı, Fenerbahçe başkanı Ali Koç ve bir çok ünlü ismin katıldığı destek gecesinde çekilişte yapılıyor, Acun Ilıcalı’nın sunduğu gece de çekilişi nasıl katılınır? fenerbahçe çekilişi için ne yapmak lazım? sorulara cevap vermeye çalışacağız.
WinWin yani Kazan Kazan adını verdikleri özel yayın ile hem fenerbahçesine destek olmak hemde çekilişe katılmak isteyenler TV8 ekranlarına kitlendiler. Çekilişe katılmak için

Cep telefonunuzdan Operatör Farketmez “FB” YAZ “1907” ye yollayarak çekilişe katılabilirsiniz.

Çekiliş Ödülleri;

5 EV – 20 Araba’nın dağıtılacağı WinWin gecesinde 5000 hediye dağıtılacak.

Fenerbahçe’nin bu özel gecesinde Acun Ilıcalı’nın sunumuyla kimler bu gece ödüller kazanacak hep beraber göreceğiz.

5000 Hediye’nin dağıtılacağı gece de katılanlar, EV, ARABA, Amerika da Tatil ve Islak İmzalı Alex Forması kazanabilirler.

Fenerbahçe için düzenlenen bu özel gece de sizde FB YAZIP 1907’ye göndererek hem Fenerbahçe ye destek olabilirsiniz. Destek olurken de çekilişe katılıyorsunuz ve 5000 kişi EV, Araba, Tatil ve Alex forması kazanabilecekler.

FB yazıp 1907 ye gönderdiğiniz mesajın ücreti 20 TL dir ve operatör farketmeden göndererek çekilişe katılabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fenerbahçe Çekilişte Kaç Para Toplandı Ne Veriyor? Nasıl Katılınır? (7 Yorum)

  1. Anlamadigim bu cekilis nasıl olacak nasıl belirlenecek bu kadar insan da naısl kazanan dan emin olacaz hic mi kafam almadı

  2. Çekilişe katildım link geldiadc,soyad,telefon ve adres bikgikeribi girdim kaydiniz ooldu dediktensonrA lūtfen epostanizii kontrol edin diyor ama biŕ hsftadir hiç bir posta gelmedi kayidim olmuşmudur

  3. Sms gonderdim de tesekur mesaji geldi form doldurmak için link gelmedi çekilişe katıldımmı şimdi bilenler yardımcı olsun bi

Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2019