Ferhat ile Şirin Nerede Çekiliyor ? Cafe Restaurant ve Manzara İsimleri Adresleri

Ferhat ile Şirin nerede çekiliyor ? Dizide gösterilen Cafe, restaurant ve manzara neresi adı nedir adresi ve dizi seti hakkındaki bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Fox Tv’nin 2019 2020 yeni dizisinde gösterilen yerleri siz de merak ediyor musunuz? Hep birlikte dizinin nerede çekildiğini inceleyelim.

Ferhat ile Şirin Nerede Çekiliyor Cafe Restaurant ve Manzara İsimleri Adresleri

Ferhat ile Şirin Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Dizinin çekildiği yer O3 Medya tarafından sır gibi saklanıyor. Tolga Sarıtaş’ın baş rol oynadığı dizide muhteşem bir aşk hikayesi anlatılıyor. Ferhat’ın Şirin’i götürdüğü yer neresi ? Restaurant’ın adı ne oturdukları cafe ve romantik anlar yaşadıkları manzara hakkında detayları konumuz altında bulabileceksiniz.

Ferhat ile Şirin Dizisi Nerede Çekiliyor

Ferhat ile Şirin Dizisinde Gösterilen Cafe, Restaurant ve Maznara Nerede

Romantik anların bol yaşandığı Ferhat’ın sevdiği kadın için verdiği savaşın bitmeyeceği bir dizide mekanlar en önemlileri. Siz de sevgiliniz ile dizide gösterilen yerleri ziyaret edebilir romantik anları yaşayarak aşkınızı pekiştirebilirsiniz. Unutmayın ki kızların kalbi romantizm ile açılır.

Ferhat ile Şirin Dizisinde Gösterilen Cafe, Restaurant ve Maznara Nerede

Ferhat ile Şirin dizisi nerede çekiliyor dizide gösterilen mekan, cafe ve restaurantın adı nedir? Adreslerini sizlerle bu sayfamız altında kulislerden dizi seti adreslerine ulaştıkça aktaracağız. Siz de merak ettiğiniz yerleri bize yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Dizihaberi.tv çalışanları sürekli gelen yorumları takip edip cevap vermektedir.

Dizinin nerede çekildiği hakkında ilk kulis bilgisini sizlere ulaştırmak istiyorum. Dizi setinin kurulacağı adres İzmir olarak belirlendi diyebiliriz. Henüz mekanlar ile imzaya oturmayan dizi yapımcısının set adresini İzmir’in neresine kuracağını merak ediyoruz. Tolga Sarıtaş ve partnerinin bu sezon dizi çekimleri için İzmir’de ikamet edeceği bilgisini aldık.

Ferhat ile Şirin dizisi nerede çekiliyor

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2019