Ferhat İle Şirin Oyuncuları Kimdir Konusu Ne Hangi Kanalda

Ferhat ile Şirin oyuncuları kimdir konusu nedir ? 2019 2020 sezonu yeni dizisi Ferhat ile Şirin hangi kanalda konusu nedir senaryosu ve yayınlanacak dizi hakkındaki en güncel bilgileri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Ferhat İle Şirin Oyuncuları Kimdir Konusu Ne Hangi Kanalda

Ferhat ile Şirin Hangi Kanalda ?

Yeni sezonun en iddialı kanalı olan Fox Tv yeni projesini tanıttı. Yeni sezonda Fatih Portakal’ın sunduğu ana haber bülteninin ardından yeni bölümlerini yayınlayacak. Dizi biter bitmez aynı gün tekrar bölümü fox.com.tr resmi internet sitesinde yayınlanacak. Dizinin konusu ve oyuncuları kimdir detaylara devam edelim.

Ferhat ile Şirin Hangi Kanalda

Ferhat ile Şirin Konusu Nedir ?

Türk Tarihi’nin önemli eserlerine konu olmuş hatta deyim haline gelmiş Ferhat ile Şirin aşkı dizi oluyor. Tabi ana tema aynı olsa da 2019 yılı ile çekilecek. Ferhat dizinin baş karakteri olarak ulaşamayacağı bir kıza aşık olur. Aşkı dağları delecek kadar büyük olan Ferhat Şirin ile arasındaki engelleri aşarak sevdiği kıza kavuşmaya çalışacak. Fox Tv’nin 2019 2020 yeni dizisi Ferhat ile Şirin konusu bu ana taşlarda ilerleyecek. Dizi sonunda kavuşacaklar mı merak ediyoruz. Muhteşem oyuncu kadrosu ile O3 Medya’nın iddialı dizileri arasında olacak.

Ferhat ile Şirin Konusu Nedir

Ferhat ile Şirin Oyuncuları Kimdir ?

Ferhat ile Şirin dizisinin yapımcısı O3 Medya baş rol karakteri için Tolga Sarıtaş ile imzaları attı. Dizinin diğer oyuncuları belli oldukça konumuzu güncelleyeceğiz.

Ferhat ile Şirin Oyuncuları Kimdir

 Ferhat Kimdir ? Tolga Sarıtaş

Düzgün fiziği dikkat çeken yakışıklı oyuncunun boyu yaşı kilosu merak ediliyor. İstanbul Üniversitesi mezunu ve 1,81 m boyunda 74 kilodur. Düzenli olarak fitness yapmaktadır. 1991 İstanbul doğumludur. Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı’nda uzun süre çalışmıştır. Özlem Tekin’in Kimse Bilmez adlı klibinde ilk medya oyunculuk deneyimini hanesine yazmıştır. Bahtı Kara, Arka Sokaklar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Muhteşem Yüzyıl ve Güneşin Kızları gibi önemli projelerde yer almış 28 yaşındaki oyuncu 2019 2020 yılında Ferhat kimdir karakterine Fox Tv’de hayat verecek.

Ferhat ile Şirin dizisindeki Ferhat Kimdir

Ferhat ile Şirin oyuncuları kimdir dizinin konusu nedir ve hangi kanalda yayınlandığı bilgilerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Ferhat ile Şirin Mezarı - Amasya

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2019