Ferhat ile Şirin Dizi Oyuncuları Kimler? Konusu Ne Hangi Kanalda?

Ferhat ile Şirin dizi oyuncuları belli oldu! 2019-2020 sezonuna sıkı bir şekilde hazırlanan Fox Tv yeni dizilerini yavaş yavaş duyurmaya başladı. Yeni sezona umutla girmeye hazırlanan dizilerinden Ferhat ile Şirin oyuncu kadrosu da belli oldu. İzleyicilerin ilk aklına gelen soru başrolü kimlerin paylaşacağı ve oyuncu kadrosunda kimler var oldu. Dizinin çekileceği yer ve çekime başlanılacağı tarih de merak konusu.

Ferhat ile Şirin Dizi Oyuncuları Kimler?

Yeni sezonda Fox Tv ekranlarında göreceğimiz ‘Ferhat ile Şirin‘ dizisi büyük bir bütçeyle izleyici karşısına çıkacak. Dizinin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin üstlenirken yapımcılığını da 03 Medya üstlenecek. Dizinin senaryosu Savaş Korkmaz ve Gizem Kaboğlu birlikteliğiyle yazılıyor.

 

Ferhat İle Şirin Dizi Yapımcıları

Henüz çekim yerleri ile ilgili net bir şey söylenmeyen dizi hakkında sadece Karadeniz’in bir ilçesinde çekileceği bilgisi var. İlerleyen günlerde bu bilgileri daha net bir şekilde sayfamızda paylaşacağız.

Ferhat İle Şirin Dizisinin Konusu Nedir?

Ferhat ile Şirin dizisinde, Ferhat ve Şirin isminde iki gencin imkansız aşk hikayesi anlatılacak. Birçok düşman ve sıkıntılar ile savaş verirken Şirin’e aşık olan Ferhat bakalım dizi boyunca aşkının peşinde olabilecek mi, aşkının arkasında durabilecek mi?

Ferhat ile Şirin Oyuncuları Kimdir

 

Ferhat ile Şirin Hangi Kanalda ?

Yeni sezonun en iddialı kanalı olan Fox Tv yeni projesini tanıttı. Yeni sezonda Fatih Portakal’ın sunduğu ana haber bülteninin ardından yeni bölümlerini yayınlayacak. Dizi biter bitmez aynı gün tekrar bölümü fox.com.tr resmi internet sitesinde yayınlanacak. Dizinin konusu ve oyuncuları kimdir detaylara devam edelim.

Ferhat ile Şirin Hangi Kanalda

 

Ferhat İle Şirin Dizisinin Oyuncuları Kimler?

15  Ekimde çekimleri başlayacak olan dizinin başrollerini Güneşin Kızlarından ve Muhteşem Yüzyıldan tanıdığımız, Söz dizisindeki oyunculuğuyla da adından sık sık bahsettiren Tolga Sarıtaş ile Şahin Tepesi dizisinde büyük beğeni toplayan Leyla Tanlar paylaşıyor. Ayrıca Ezel’den tanıdığımız ve son dönemin popüler dizilerinden biri olan Şahsiyet’te  de boy gösteren başarılı oyuncu Cansu Dere, Ushan Çakır, Şehsuvar Aktaş, Işıl Yücesoy ve Yıldıray Şehinler’de özel karakterler ile Ferhat ile Şirin dizisinde yer alacak.

Ferhat ile Şirin Dizi Oyuncuları Kimler?

 

Ferhat Kimdir? (Tolga Sarıtaş)

Düzgün fiziği dikkat çeken yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş 30 Mayıs 1991’de İstanbul doğdu. 28 yaşındaki oyuncu Küçük yaşlardan itibaren bu alana olan ilgisi sebebiyle çeşitli engellemelerle karşılaşsa da oyunculuğa ve tiyatroya yönelmeyi tercih etmiştir. İstanbul Üniversitesi mezunu ve 1,78 m boyunda 74 kilodur. Düzenli olarak fitness yapmaktadır. Gözleri yeşil olan Sarıtaş’ın saçları ise kumraldır. Yakışıklı oyuncunun burcu ise Koçtur.

Esenyurt Belediye Tiyatrosu’nda farklı oyunlarda roller alan ve tiyatroya ilk adımını burada atan Tolga Sarıtaş daha sonrasında sadece tiyatroya değil müziğe de yönelmiştir. Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı’nda uzun süre çalışmıştır. Özlem Tekin’in Kimse Bilmez adlı klibinde ilk medya oyunculuk deneyimini hanesine yazmıştır. Bahtı Kara, Arka Sokaklar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Muhteşem Yüzyıl ve Güneşin Kızları gibi önemli projelerde yer almış 28 yaşındaki oyuncu 2019-2020 yılında Ferhat ile Şirin dizisinin Ferhat‘ı karakterine Fox Tv’de hayat verecek.

Ferhat ile Şirin Mezarı - Amasya

Tolga Sarıtaş’ın Rol Aldığı Diziler

 • Söz (Üsteğmen Yavuz) – 2017
 • Güneşin Kızları (Ali Mertoğlu) – 2015
 • Muhteşem Yüzyıl (Şehzade Cihangir) – 2013
 • Arka Sokaklar (Doğan) – 2012
 • Öyle Bir Geçer Zaman Ki – 2010

 

Ferhat ile Şirin'in Ferhatı Tolga Sarıtaş kimdir

Şirin Kimdir? (Leyla Tanlar)

13 Aralık 1997’de İstanbul’da dünyaya gelmiş olan Tanlar 21 yaşındadır. Oyunculuk hayatına Paramparça dizisiyle başlamıştır. Leyla Tanlar 1.60 boyunda 58 kilo genç bir kadındır. Gözleri yeşil olan Tanlar’ın saç rengi kahverengidir. Güzel oyuncu akrep burcudur.

Leyla Tanlar’ın Rol Aldığı Diziler:

 • Paramparça (Cansu) – 2014
 • Şahin Tepesi (Deniz) – 2018

 

Ferhat İle Şirinîn Şirini Kimdir?

 

Cansu Dere

Manken ve oyuncu olan Cansu Dere’nin memleketi Ankara’dır. Ankara’da 14 Ekim 1980 yılında dünyaya gelmiş olan Cansu Dere ,36 yaşındadır. Ailesi Yunan göçmeni olan Dere modellik ile başladığı hayatına oyunculukla devam etmiştir. Cansu Dere 1.76 boyuna sahip olan, 58 kilo genç bir kadındır. Gözleri ve saçlarının rengi benzerdir ve koyu kahverengidir. Dere’nin burcu terazidir. Daha önce hiç evlenmemiştir. Cansu Dere, Arda Dere adında bir erkek kardeşe sahiptir.

Cansu Dere’nin Rol Aldığı Diziler:

 • Sıla (Sıla) – 2006
 • Ezel (Eyşan Atay) – 2009
 • Muhteşem Yüzyıl (Firuze Hümeyra) – 2012
 • Anne ( Zeynep Güneş) – 2016
 • Şahsiyet ( Nevra Elmas) – 2018

 

Ferhat İle Şirin Cansu Dere

Ushan Çakır Kimdir?

1.75 boyunda, 70 kilo ve İkizler burcu olan Ushan Çakır, 23 Mayıs 1984 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Ushan Çakır, ilk ekranlarla buluşmasını 2005 yılında oynadığı Belalı Baldız dizisi ile yaşamıştır.

Ushan Çakır’ın Rol Aldığı Diziler:

 • Avlu
 • Ufak Tefek Cinayetler
 • Muhteşem Yüzyıl Kösem
 • Kurt Seyit ve Şura
 • 20 Dakika
 • Güneydoğudan Öyküler Önce Vatan
 • Kurban
 • Gece Gündüz
 • Kuzey Rüzgarı
 • Belalı Baldız

Ushan Çakır

Işıl Yücesoy

Işıl Yücesoy 2 Ekim 1945 tarihinde Kırklareli’nde doğmuştur. Babasının adı Selahattin Yücesoy’dur. Babası müzik öğretmenliği yapmıştır. Işıl Yücesoy‘a piyano çalmayı babası öğretmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında oyunculuk eğitimi almıştır. Mezun olduktan sonra 1969 yılında Devlet Tiyatrosunda çalışmaya başlamıştır. Yücesoy, 1,68 boyunda 73 kilo terazi burcu güzel bir oyuncumuzdur.

Işıl Yücesoy’un Rol Aldığı Diziler:

 • Aşk ve Mavi (Refika Göreçki) – 2016
 • Hayat Mucizelere Gebe (Esma) – 2015
 • Kara Para Aşk ( Nedret) – 2014

 

Ferhat İle Şirin Işıl Yücesoy

 

Yıldıray Şahinler

7 Şubat 1968 yılında İstanbul’da doğan Yıldıray Şahinler, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezundur. 1986’dan bu yana İstanbul Şehir Tiyatroları’nda görev yapmıştır. Yıldıray Şahinler, 1.73 metre boyunda, 76 kilo ve Kova burcudur.

Yıldıray Şahinler’in Rol Aldığı Diziler:

 • Ufak Tefek Cinayetler (Mehmet) – 2017
 • İçerde (Hasan Alyanak) – 2016
 • Hayat Yolunda (Tayfun Kuzu) – 2014
 • Kayıp (Metin Sönmez) – 2013

 

Ferhat İle Şirin Yıldıray Şahinler

 

Şehsuvar Aktaş

1964 Ankara doğumlu olan Şehsuvar Aktaş, Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur.2000 yılından bu yana kurucularından biri olduğu Tiyatrotem bünyesi altında çalışmalarını sürdürmektedir.

Şehsuvar Aktaş’ın Rol Aldığı Diziler:

 • Kocamın Ailesi (Gazanfer) – 2014
 • Avrupa Avrupa (Mahir) – 2011
 • Benim Annem Bir Melek (Metin Turuncu) – 2008

 

Ferhat İle Şirin Şehsuvar Aktaş

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ferhat ile Şirin Dizi Oyuncuları Kimler? Konusu Ne Hangi Kanalda? (4 Yorum)

 1. ☀️Ferhat İle Şirin Dizi Oyuncuları Güzel Kaşki Dizinin
  ☀️Hekayesinde Kecmiş Aşikleri Ferhad Ve Şirin Dastanın
  ☀️Kahramanların Benzerlikin Göstereler Dizi Umaram
  ☀️Retink Ala Biler Hetda Yukseler Oyunculara Uğur
  ☀️Arzu Ediriz Aşk Sevgi Her Zaman Kazansın❤️Aşk❤️

 2. Dizi klişe diyorlarda o zaman bütün diziler klişe şuanda ekranda reytingleri yüksek olan diziler önceden beri tekrarlanıp duruyor tekrarlanacakda bana göre söz diziside klişeydi çünki önceden beri askeri dizi hep vardı olmayada devam edecek hangi rol olursa olsun bunlara farklı anlam yükleyen oyunculardır eğer güzel oynarsa bir oyuncu halk zaten onu takdir edecektir Tolga Sarıtaş’a hiçbirşey söyleyemem muhteşem bir oyuncu ister bu dizisi tutsun veya tutmasın bir daha askeri ve diğer dizilerindeki ve flimlerindeki rollerinde oynamasını istemiyorum Tolga’yı farklı rollerde de görmek istiyorum yeni dizinde başarılar Tolga ne olursa olsun sen benim gönlümün birincisisin.

 3. Kesinlikle tutmaz cunki ekranda o kadar çok düşman aile aşık çocukları bilindik sıradan klişe bir dizi.hele sözden sonra böyle bir rolde Tolga Sarıtaş ,ı dü şü ,ne miyorum..

Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2019