Feridun Kunak Programı Başvuru Katılım Formu Şartları (Kanal 7)

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Feridun Kunak Programı Başvuru Katılım Formu Şartları (Kanal 7) konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Feridun Kunak Programı Başvuru Katılım Formu Şartları (Kanal 7) hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Feridun Kunak Programı Başvuru Katılım Formu Şartları (Kanal 7) Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her dönemde sevilerek takip edilen Dr. Feridun Kunak Show yayınlanmaya devam ediyor. Feridun Kunak Show modern tıp ile alternatif tıp yöntemlerini birleştirerek izleyicisine sunuyor. Programda yararlı bilgilere yer veriliyor, Dr. Feridun Kunak cilt hastalıklarından, kemik rahatsızlıklarına kadar pek çok alanda izleyicisini bilgilendirmektedir.

Verimli ve sağlıklı bir hayat için evde yapılabilecek altın değerindeki bilgileri ile seyircisinin sevgisini kazanmayı başarmıştır. İzleyicilerini sabah sporuyla güne enerjik bir şekilde hazırlayan Kunak, farklı hastalıklara şifa olacak bitkisel kürler, güzellik maskeleri ve zayıflatan formüllerle sağlıklı bir yaşamın sırlarını veriyor.

Sabahları güne enerjik başlamak isteyenler programı kaçırmadan izlemeye devam ediyorlar. Özellikle izleyici kitlesi kadınlardır, kadınlara verdiği alternatif bilgiler ile anneler artık evlerinde çocuklarının ve kendilerinin doktoru olmayı başarmışlardır. Dr. Feridun Kunak sadece hastalıklar için değil cilt güzellikleri ve cilt bakımları ile ilgili de pek çok yararlı bilgiyi programına taşımıştır.

Güler yüzlü eşi de kendine programda eşlik etmektedir, bu sayede program daha eğlenceli ve daha keyifli bir hal almıştır. Dr. Feridun Kunak programında birçok misafir ağırlamaktadır, burada özellikle bayanların en çok sorduğu sorulardan birkaç tanesi ise, Dr. Feridun Kunak showa nasıl katılabilirim? Dr. Feridun Kunak programına izleyici başvurusu nasıl yapılır? Feridun Kunak Show’a katılmak mümkün. Feridun Kunak’a ulaşmak için aşağıda paylaştığımız iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Twitter: twitter.com/KunakShow
Canlı Yayın Telefonu: 0312 285 85 30 – 0312 284 07 07
Sunucu: Dr. Feridun Kunak – Serap Kunak
E-Posta: feridunkunakshow@kanal7.com
Web sitesi: http://feridunkunak.com

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Feridun Kunak Programı Başvuru Katılım Formu Şartları (Kanal 7) (1 Yorum)

  1. ben 4 yildan beri rahatsizim bi caresini bulamadik asiri koku hassasiyetim var hic geçmeyen ogururcesine oksuruyorum alerji cikmiyor psokolojik diyorlar redavi oluyirum tam gecmedi programiniza katilmak istiyorum

Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2018