Connect with us

Dizi Müzikleri

Fi Dizi Müziği İnsan İnsan derler idi İnsan nedir şimdi bildim şarkısı sözleri

İnternet üzerinden puhu tv de yayınlanan ve ilgi gören Fi Dizi Müziği İnsan İnsan derler idi İnsan nedir şimdi bildim şarkısı sözleri ile dizihaberi.tv de sizlerle buluşuyor. Her kesimden izleyenlerin merak içinde bekledikleri fi dizisinde 12. bölümde seslendirilen insan insan isimli akustik müziği merak edenler internete koştu.

Cem Adriyan ve ekibi tarafından seslendirilen İnsan insan isimli güzel şarkı oldukça etkileyici bir sahnede izleyenlerin çok dikkatini celbetti. O yüzden Fi 12. ve 13. bölümleri izleynler bu şarkıyı kim söylüyor diye merak içinde kaldılar. Bizde sizlere hem şarkıyı paylaşalım hem de sözlerini yazalım istedik. İşte Fi Dizisi 12. Bölüm Müziği İnsan İnsan derler idi İnsan nedir şimdi bildim şarkısı sözleri:

“İnsan, insan derler idi,
İnsan nedir şimdi bildim,
Can can deyu söylerlerdi,
Ben can nedir şimdi bildim.

Kendisinde buldu bulan,
Bulmadı taşrada kalan,
Canların kalbinde olan,
İnanç nedir şimdi bildim.

Bir kılı kırk yardıkları,
Birin köprü kurdukları,
Erenler gösterdikleri,
Erkân nedir şimdi bildim.

Fi Dizi Müziği İnsan İnsan derler idi İnsan nedir şimdi bildim şarkı video klibi:

Continue Reading
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Müzikleri

To Top