Fi Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Neden İzlenmedi Erken Final mi Yapacak?

Show tv de yayınlanan Fi Dizisi Kaç Bölüm Sürecek sezon sonuna kadar devam eder mi, Fi reytingleri çok kötü Neden İzlenmedi Fi dizisi Erken Final mi Yapacak? sorularına cevap vereceğiz bu konumuzda. Show TV ekranlarında perşembe akşamları başlayan ve ilk bölümü ile 22 Mart Perşembe günü ekrana gelen Fi dizisi ilk bölümünün reyting sonuçları ile adeta şok oldu.

Hemen akıllara Fi dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek erken final yapacak mı gibi sorular takıldı. bizde merak edenler için hem Fi dizisinin reytinglerini hem de kaç bölüm devam edeceğini yazalım istedik. Show TV ekranlarında ki perşembe günü dizisi çok kötü bir başlangıç yaparak ilk haftayı 2.11 reyting oranı ile 30. sırada tamamladı. bu kadar az izlenmesinin farklı sebepleri var.

Fi Neden İzlenmedi Niçin Tutmadı? Öncelikle Regaip Kandili Dolayısıyla Perşembe günü böyle bir dizinin başlaması zaten saçmalıktı. Ayrıca diziyi izleyenlerin birçoğu daha önceden puhu tv de yayınlanan internet bölümlerini izlemiş kişiler olduğu için tekrar televizyonda izlemek istememiş olabilirler.

Ayrıca Fi dizisi Perşembe günü gibi zor bir günde başladı. Çünkü hem Survivor 2018 hem Fox TV’deki bizim hikaye hem ATV’deki kanatsız kuşlar hem de TRT ekranlarında yayınlanan Mehmetçik kut’ül-amare gibi önemli dizilerin yer aldığı bir günde başladı ki oldukça zor bir reyting savaşı’nın yaşandığı gündür perşembe günleri. Bu yüzden diğer dizileri bırakıp dizisini izleyen kişi çok çok az oldu. İşte ilk hafta aldığı reyting sonuçları:

Gelecek haftalarda daha Fi dizisini oldukça zorlu günler bekliyor. Daha önce Perşembe günü yayınladığı dizilerden bir türlü olumlu dönüş alamayan Show TV Fi dizisinde de umduğunu bulamamış görünüyor. Daha önce Perşembe günü yayınlamış olduğu yüz yüze dizisi sadece 2 hafta sürmüş sonrasında yayınlanan yuvamdaki düşman ise 6. bölümde erken final yaparak ekrana veda etmişti.

Fi dizisi ise onlardan çok daha kötü bir reyting olarak başladı. 30 sırada başlayan Fi dizisi ilk bölümünü merak edenler tarafından izledikten sonra onlar da izlemekten vazgeçerse diye zor gibi görünüyor. Burada Show TV’nin bir özeleştiri yapması gerekir. Müslüman ve Türk olan bu halka izlettirilecek dizinin ahlaki değerleri önemsemesi, aile değerlerine önem vermesi ve aşırı bir şekilde açık seçik sahnelerin olmaması gerektiğini artık anlaması gerekiyor.

Çünkü Türk halkı milli ve manevi duygularını düşman dizilere kanallara artık prim vermiyor. Show TV bu ana fikri anladığında artık dizilerini istediği gün tutturmaya başlayabilir, ya adam akıllı Diziler çeker ya da çektiği diziler 2 hafta da erken finalin yolunu tutar, olay budur..

İLK BÖLÜMÜN ARDINDAN: Fi dizisi ilk bölümü ile izleyenlerini şaşırttı. Dizinin Regaip kandiline de rastlayan ilk bölümü sadece 2.11 reyting alarak ancak 30. sırada yer buldu. Bundan sonra izlenir mi bakan merak eden olur mu bilinmez ama bu gidişle kısa sürede yayından kaldırılabilir Fi dizisinin show tv ömrü oldukça kısa sürecek gibi.

Sizde Fi dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız. Dizi kaç bölüm diye merak edenler varsa puhu tv de yayınlanan internet bölümleri 30 bölüm sürmüştü ancak televizyonda 3 bölümü zor görecek gibi görünüyor. Sizler de fikirlerinizi aşağı yazın lütfen.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Mart 2018