Fi Dizisi (Show Tv)Reytingleri Nasıl İzlendi mi Devam Eder mi Erken Final mi?

Fi Dizisi (Show Tv)Reytingleri Nasıl İzlendi mi Devam Eder mi Erken Final mi?… Fi dizisi Show tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Show tv de yayınlanacak olan dizinin yapımcılığını Ay yapım üstleniyor. Yönetmenliğini Mert Baykal yapıyor. Azra Kohen’in çok  satan Fİ-Çİ-Pİ kitabının uyarlaması olarak 2 sezondur Puhu Tv de yayınlanan Fi dizisi Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel tarafından senaryolaştırıldı.

Fi dizisi 9 martta Puhu tv de final yaptı. Bunun hemen ardından da Show TV’de tekrarları yayınlanacak. Aslında tekrar denemez çünkü internet üzerinden izlemeyen bir çok insan var. Ben de dahil… Televizyonda yayınlanan dizileri daha çok seviyoruz biz. Fi dizisini internet üzerinden izlemeyen seyirciler Show tv ekranlarından izleyeceklerdir.

Fi dizisi Türkiye’nin ilk internet dizisi olma özelliğini taşıyor. Fi dizisi internet dizisi olarak yeni bir çağ açtı. Başarılı oyuncularının olması da onun izlenirliğini artırdı. Seranay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi Fi dizisinin oyuncuları.

İLK BÖLÜMÜN ARDINDAN: Fi dizisi ilk bölümü ile izleyenlerini şaşırttı. Dizinin Regaip kandiline de rastlayan ilk bölümü sadece 2.11 reyting alarak ancak 30. sırada yer buldu. Bundan sonra izlenir mi bakan merak eden olur mu bilinmez ama bu gidişle kısa sürede yayından kaldırılabilir Fi dizisinin show tv ömrü oldukça kısa sürecek gibi.

Fi dizisi konusu şöyle; Can Manay Türkiyenin en iyi psikiyatristlerinden birisi. Balerin olan Duru’yu görüyor ve onun güzelliğinden etkileniyor. Duru’nun sevgilisi olan Deniz ise müzisyenlik yapıyor. Dizi de Duru’nun Can Mamay’a gönlünü kaptırması ve bu aşama anlatılıyor. Can Mamay Duru’ya aşık oluyor ve onu kazanmak için her şeyi yapıyor. Etrafını ateş yerine çeviriyor. Aşkın tutkunun ve tehlikeli ilişkilerin dizisi olarak ekrana gelecek Fi dizisi.

Fi dizisi Show tv de yayınlanacak. Show tv bu dizisi perşembe akşamları yayınlama kararı aldı. Perşembe akşamları Kanal d de Vatanım Sensin, Foxtv de Bizim Hikaye, Atv de Kanatsız Kuşlar, Trt1 Kutül Amare yayınlanıyor. Tv8 de Survivor yayınlanıyor. Perşembe akşamlarının reytinglerinde ilk sırayı Bizim Hikaye ve Survivor alıyor genel olarak.

Fi dizisinin bu yapımlar arasında çok şanslı olacağını düşünmüyoruz açıkçası. Evet hikayesi ve internet dizisi olması sebebiyle ilk bölümünü merakla izleyecektir seyirciler. Ama Fi dizisi internette yayınlanırken sansür yoktu ve rahatça tüm küfürlü ve cesur sahneleri yayınlıyorlardı. Ama televizyonda yayınlanırken bu böyle olmayacak ve cesur sahneler kesilecek küfürlü bel altı esprili yerler biplenecek. Geriye ne kalacak göreceğiz… Fi dizisi umarız Show tv de iyi reyting alır çünkü Show tv bu sezon sadece Çukur ve Yeni Gelin dizileri ile reytinglere adını yazdırabiliyor. Fi dizisi tutarsa Show tv ye motivasyon kaynağı olur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fi Dizisi (Show Tv)Reytingleri Nasıl İzlendi mi Devam Eder mi Erken Final mi? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 17 Mart 2018