Fi Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yeniden Show Tvde?

Fi Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yeniden Show Tvde?… Fi dizisi Puhu tv yani internet üzerinden yayınlanan Türkiye’nin ilk online dizisi olma özelliğini taşıyor. Bu yüzden de özellikle üniversite gençleri tarafından sevilerek takip edildi ve beğenildi. Fi dizisi yakın zamanda final yaptı 9 Martta. Yeni bölümleri yayınlanmayı bitirince de artık dizinin televizyon kanallarında yayınlanmasına karar verildi.

Fi dizisi internet üzerinden yayınlanan bölümler şimdi haftalık dizi olarak Show tv de yayınlanacak. Fi dizisi Ay Yapımın sponsorluğunda, yönetmenliğini Mert Baykal’ın yaptığı dizi olarak yayınlanıyor. Azra Kohen’in Fİ-Çİ-Pİ üçlemesi kitaplarında uyarlayarak senaryosu yazılan dizinin senaryosunu da Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in yazdı.

Fi dizisi Show tv ekranlarında tanıtım fragmanı yayınlandı. Fi dizisi oyuncuları Seranay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi. Fi dizisinin konusu Can Manayiyi bir psikiyatristtir. Duru ve sevgilisi Deniz’i gizlice izliyor. Duru’nun güzelliğine hayran kalır ve gönlünü kaptırır. Bundan sonra da onu ele geçirmek için elinden gelen her şeyi yapar. Deniz Duru’nun sahne konusunda eleştirisini yaparken Can Duru’ya destek olur böylece Duru’nun dikkatini çekmeyi de başardı.

Can Manay’ın gizemli geçmişi de dizi de merak edilen diğer unsur oluyor. Fi dizisi yeni bölümleri perşembe akşamı yayınlanacak. Perşembe akşamı yayınlanan dizinin ardından 22:30’da tekrarı yayınlanacak. Fi dizisi tekrarları tekrar bölümleri Cumartesi 00:15 te tekrarı yayınlanırken haftasonu gündüz saatlerinde de tekrarı yayınlanacaktır. Fi dizisi ilk hafta bol bol tekrarı yayınlanır. Fi dizisini beğendiniz mi yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Ne zaman görebileriz didiyi

  2. Harika uzun bir dizi olmali

    1. Çok güzel bi diziydi. 22 bölüm oldu. Çok az bence. Ben hepsine baktım amma yeniden show tv den izliyorum. Çok seviyorum yani. Sizede teşekkür ederim yayınladınıziçin. Amma devamı gelse çok güzel olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.