Fi Dizisi Yeni Sezonda Show Tv de mi Ekrana Gelecek? İşte Dizi Haberi

Fi dizisi geçen sezon internet üzerinden puhu tv de gösterdiği başarının ardından Show tv ye transfer mi oluyor? sorusu ile gündeme geldi. Başarılı bir ekip işi ile beklentilerin üzerinde ilgi gören Puhu tv proje dizisi Fi sonra çi ve en sonda pi serisi oldukça ses getirecek gibi görünüyor.

Milliyet yazarı Sina Koloğlu, puhutv’de yayınlanan “Fi” dizisiyle ilgili Show tv ye trasferi gündemde derken gelen veya gelecek soruları da hemen cevaplamış köşesinde. Bu internet dizisi çok açık saçık sahneler var nasıl olacak show tv de bu işlere izin verilmez ekranda diye sorulara da cevap vermiş.

“Fi” dizisinin Show TV‘de yayınlanacağını öne süren Koloğlu, erotik sahnelerin ne olacağı sorusuyla ilgili ise “Her sahneyi iki farklı şekilde çekiyorlar” cevabı geldiğini belirtti.Birisi internette diğeri show tv de yayınlanmak üzere daha edepli adaplı çekildiğine dikkat çeken Koloğlunun iddiası bakalım doğru çıkacak mı fi dizisi show tv ile anlaşma yapacak mı izleyip göreceğiz..

Sizce fi dizisi show tv ile anlaşabilir mi? Anlaşırsa fi sahneleri show tv ye uygun hale getirilir mi yoksa rtük tarafından uyarı gelir mi? Tüm bunlara zamanla cevaplar bulacağız. Şimdilik Fi ve sonra da çi ve pi dizileri show tv ekranlarında yeni sezonda dizi olarak gelmesi gündemini koruyor. Bakalım neler olacak izleyip görelim.

Fi dizisi show tv ye transfer olur mu Fi showda yayınlanır mı sizce? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2017